Дві золотих🥇 нагороди та одна срібна🥈! Таким здобутком у передостанній день збагатилась скарбничка збірної команди України на чемпіонаті світу з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок. Чемпіонкою світу стала Нікогосян Аліна, представниця Краматорська. У категорії до 84 кг серед дівчат спортсменка завоювала повний комплект золотих нагород з сумою триборства 415 кг. Тренери: Є.С. Бєлий, В.В. Матвєєва. У категорії до 84 кг серед юніорок ще однією золотою медаллю відзначилась Борщевська Альона з Дружківки. Сума триборства чемпіонки склала 480 кг, також з повним набором малих золотих медалей в усіх змагальних вправах. Тренери: М.С. Сташкевич(п), С.В. Федоренко. Астапова Анастасія з Краматорська піднялась на другу сходинку п‘єдесталу серед юніорок вагової категорії до 76 кг з результатом 407,5 кг. Тренери: Є.С. Бєлий, В.В. Матвєєва. Четверте місце серед юніорок у категорії до 76 кг зайняла Пініонж Катерина з Маріуполя з результатом 447,5 кг. Тренер: С.В. Ніколюкін. Заєць Анатолій з Мангуша приніс Україні срібну нагороду чемпіонату світу з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок! Спортсмен виступаючи серед юнаків вагової категорії до 105 кг виборов малу бронзову нагороду у присіданні та срібні медалі у жимі та тязі, піднявшись на другу сходинку п‘єдесталу у сумі триборства з результатом 670 кг. Підготував спортсмена В.І. Папазов. Вітаємо спортсменів та тренерів!