2020-10-22 06:10:04 Номінація Онлайн|ФПДо
СтатусНазва змаганьДата проведенняМісце проведенняГоловний суддяГоловний секретар

Остаточна

Чемпіонат Донецької області з класичного пауерліфтингу серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл (І)2020-08-20c. Юр’ївкаБордюг К. О.Беспалий А. О.

Остаточна

Чемпіонат Донецької області з класичного пауерліфтингу серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ІІ)2020-08-20c. Юр’ївкаБордюг К. О.Беспалий А. О.

Остаточна

Чемпіонат Донецької області з класичного пауерліфтингу серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ІII)2020-08-20c. Юр’ївкаБордюг К. О.Беспалий А. О.

Остаточна

Чемпіонат Донецької області з класичного пауерліфтингу серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ІV)2020-08-20c. Юр’ївкаБордюг К. О.Беспалий А. О.

Остаточна

Чемпіонат Донецької області з класичного пауерліфтингу серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл дівчата(І)2020-08-20c. Юр’ївкаБордюг К. О.Беспалий А. О.

Остаточна

Чемпіонат Донецької області з класичного пауерліфтингу серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл дівчата(ІІ)2020-08-20c. Юр’ївкаБордюг К. О.Беспалий А. О.

Остаточна

Чемпіонат Донецької області з класичного пауерліфтингу серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл дівчата(ІII)2020-08-20c. Юр’ївкаБордюг К. О.Беспалий А. О.

Остаточна

Чемпіонат Донецької області з класичного пауерліфтингу серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл дівчата(ІV)2020-08-20c. Юр’ївкаБордюг К. О.Беспалий А. О.

Остаточна

Чемпіонат Донецької області з класичного пауерліфтингу з жиму лежачи серед чоловіків2020-08-22c. Юр’ївкаЗбандут І.ВБичкова А.Ю.

Остаточна

Чемпіонат Донецької області з класичного пауерліфтингу з жиму лежачи серед юніорів2020-08-22c. Юр’ївкаЗбандут І.ВБичкова А.Ю.

Остаточна

Чемпіонат Донецької області з класичного пауерліфтингу з жиму лежачи серед юнаків2020-08-22c. Юр’ївкаЗбандут І.ВБичкова А.Ю.

Остаточна

Чемпіонат Донецької області з класичного пауерліфтингу з жиму лежачи серед жінок2020-08-22c. Юр’ївкаЗбандут І.ВБичкова А.Ю.

Остаточна

Чемпіонат Донецької області з класичного пауерліфтингу з жиму лежачи серед юніорок2020-08-22c. Юр’ївкаЗбандут І.ВБичкова А.Ю.

Остаточна

Чемпіонат Донецької області з класичного пауерліфтингу з жиму лежачи серед дівчат2020-08-22c. Юр’ївкаЗбандут І.ВБичкова А.Ю.

Остаточна

Чемпіонат Донецької області з класичного пауерліфтингу серед чоловіків2020-08-26c. Юр’ївкаЗбандут І.ВБичкова А.Ю.

Остаточна

Чемпіонат Донецької області з класичного пауерліфтингу серед юніорів2020-08-26c. Юр’ївкаЗбандут І.ВБичкова А.Ю.

Остаточна

Чемпіонат Донецької області з класичного пауерліфтингу серед юнаків2020-08-26c. Юр’ївкаЗбандут І.ВБичкова А.Ю.

Остаточна

Чемпіонат Донецької області з класичного пауерліфтингу серед жінок2020-08-26c. Юр’ївкаЗбандут І.ВБичкова А.Ю.

Остаточна

Чемпіонат Донецької області з класичного пауерліфтингу серед дівчат2020-08-26c. Юр’ївкаЗбандут І.ВБичкова А.Ю.

Остаточна

Чемпіонат Донецької області з класичного пауерліфтингу серед юніорок2020-08-26c. Юр’ївкаЗбандут І.ВБичкова А.Ю.

Остаточна

Чемпіонат Донецької області з класичного пауерліфтингу з жиму лежачи серед ветеранів М-12020-08-28c. Юр’ївкаЗбандут І.ВБичкова А.Ю.

Остаточна

Чемпіонат Донецької області з класичного пауерліфтингу з жиму лежачи серед ветеранів М-22020-08-28c. Юр’ївкаЗбандут І.ВБичкова А.Ю.

Остаточна

Чемпіонат Донецької області з класичного пауерліфтингу з жиму лежачи серед ветеранів М-32020-08-28c. Юр’ївкаЗбандут І.ВБичкова А.Ю.

Остаточна

Чемпіонат Донецької області з класичного пауерліфтингу з жиму лежачи серед ветеранів М-42020-08-28c. Юр’ївкаЗбандут І.ВБичкова А.Ю.

Остаточна

Чемпіонат Донецької області з класичного пауерліфтингу серед ветеранів М-12020-08-28c. Юр’ївкаЗбандут І.ВБичкова А.Ю.

Остаточна

Чемпіонат Донецької області з класичного пауерліфтингу серед ветеранів М-22020-08-28c. Юр’ївкаЗбандут І.ВБичкова А.Ю.

Остаточна

Чемпіонат Донецької області з класичного пауерліфтингу серед ветеранів М-32020-08-28c. Юр’ївкаЗбандут І.ВБичкова А.Ю.

Остаточна

Чемпіонат Донецької області з класичного пауерліфтингу серед ветеранів М-42020-08-28c. Юр’ївкаЗбандут І.ВБичкова А.Ю.

Остаточна

Змагання2020-10-30КраматорськБичковаБичкова