Зареєструвати ліфтера на змагання

Відкритий чемпіонат Донецької області з пауерліфтингу серед юніорів та юніорок

Останній день прийому заявки: 2022-12-03 00:00:00

Поточна дата та час: 2024-06-25 01:03:03

Зміни у вагових та вікових категоріях: 0 дні(в)

Зняття зі змагань: 0 дні(в)

Прийом заявок на змагання закінчено

Попередня номінація

✅ - командний залік ❗ - особистий залік
Вагова категорія до 43 кг
МісцеПрізвище, ім'я та по БатьковіРозряд/ЗванняДень народженняМістоСпортивне товариствоКлубДЮСШПрисіданняЖимТягаСумаТренер(и)
None1Заєць Єлизавета Олександрівна12004-04-19КраматорськКПДОДЮСШ для дітей100.040.097.5237.5Бригада тренерів: Бичков Олексій Миколайович,Шевченко Андрій Андрійович,
Вагова категорія до 63 кг
МісцеПрізвище, ім'я та по БатьковіРозряд/ЗванняДень народженняМістоСпортивне товариствоКлубДЮСШПрисіданняЖимТягаСумаТренер(и)
None1Бордюг Вероніка КостянтинівнаМСМК2003-05-17Мирноградська ТГДЮСШ ММР190.0110.0160.0460.0Бордюг К.О. (П)
Бригада тренерів: Бордюг Д.К.,,
None2Токарева Софія Олексіївна12004-08-14Мирноградська ТГДЮСШ ММР120.060.0100.0280.0Бордюг К.О. (П)
Бригада тренерів: Бордюг В.К.,Бордюг Д.К.,
3Моренко Анастасія Олександрівна1 юн.2000-05-08БахмутBakhmutpowerКДЮСШ №1 БМР80.045.095.0220.0Бригада тренерів: Петренко О.Р.,Любченко С.К.,
Вагова категорія до 76 кг
МісцеПрізвище, ім'я та по БатьковіРозряд/ЗванняДень народженняМістоСпортивне товариствоКлубДЮСШПрисіданняЖимТягаСумаТренер(и)
None1Рубан Софія Дмитрівна22004-11-03КраматорськСК КПДОДЮСШ для дітей112.562.585.0260.0Бригада тренерів: Бичков Олексій Миколайович,Бичкова Альона Юріївна,
Вагова категорія до 66 кг
МісцеПрізвище, ім'я та по БатьковіРозряд/ЗванняДень народженняМістоСпортивне товариствоКлубДЮСШПрисіданняЖимТягаСумаТренер(и)
1Галаган Олексій Володимирович12003-08-09БахмутBakhmutpowerКДЮСШ№1200.0110.0185.0495.0Петренко О.Р. (П)
Бригада тренерів: Петренко О.Р.,Любченко С.К.,
Вагова категорія до 83 кг
МісцеПрізвище, ім'я та по БатьковіРозряд/ЗванняДень народженняМістоСпортивне товариствоКлубДЮСШПрисіданняЖимТягаСумаТренер(и)
1Туник Георгій ІвановичМСУ2002-06-12БахмутBakhmutpowerКДЮСШ №1 БМР260.0210.0220.0690.0Бордюг К.О. (П)
Бригада тренерів: Любченко С.К.,Любченко К.В.,
None2Сіваков Дмитро ВалентиновичКМСУ2003-11-13ДружківкаДЮСШ Дружківської МР230.0140.0230.0600.0Федоренко Сергій Вікторович (П)
Вагова категорія до 93 кг
МісцеПрізвище, ім'я та по БатьковіРозряд/ЗванняДень народженняМістоСпортивне товариствоКлубДЮСШПрисіданняЖимТягаСумаТренер(и)
1Пікулін Дмитро РуслановичКМСУ2001-12-30БахмутBakhmutpowerКДЮСШ№1245.0210.0210.0665.0Петренко О.Р. (П)
Бригада тренерів: Любченко К.В.,Любченко С.К.,
2Редькін Данило СергійовичКМСУ2003-08-30КураховеКЗ "КДЮСШ" КМР210.0120.0230.0560.0Лепинський П. М. (П)
Вагова категорія до 120 кг
МісцеПрізвище, ім'я та по БатьковіРозряд/ЗванняДень народженняМістоСпортивне товариствоКлубДЮСШПрисіданняЖимТягаСумаТренер(и)
1Лісенко Олексій МихайловичКМСУ2003-04-08МангушКолос300.0200.0250.0750.0Папазов Віталій Іванович (П)
Бригада тренерів: Збандут Іван Васильович ,,
Вагова категорія до 120+ кг
МісцеПрізвище, ім'я та по БатьковіРозряд/ЗванняДень народженняМістоСпортивне товариствоКлубДЮСШПрисіданняЖимТягаСумаТренер(и)
None1Вовчок Дмитро ВолодимировичКМСУ2003-09-23КраматорськСК КПДОДЮСШ для дітей300.0200.0240.0740.0Бригада тренерів: Бичков Олексій Миколайович,Бичкова Альона Юріївна,