Зареєструвати ліфтера на змагання

Відкритий чемпіонат Донецької області з класичного пауерліфтингу серед юніорів та юніорок

Останній день прийому заявки: 2022-11-15 00:00:00

Поточна дата та час: 2024-06-25 03:00:53

Зміни у вагових та вікових категоріях: 0 дні(в)

Зняття зі змагань: 0 дні(в)

Прийом заявок на змагання закінчено

Попередня номінація

✅ - командний залік ❗ - особистий залік
Вагова категорія до 52 кг
МісцеПрізвище, ім'я та по БатьковіРозряд/ЗванняДень народженняМістоСпортивне товариствоКлубДЮСШПрисіданняЖимТягаСумаТренер(и)
None1Рахуба Анна ВолодимирівнаКМСУ2000-11-28КраматорськСКОДЮСШ для дітей 65.040.075.0180.0Бригада тренерів: Бичков Олексій Миколайович,Бичкова Альона Юріївна,
Вагова категорія до 63 кг
МісцеПрізвище, ім'я та по БатьковіРозряд/ЗванняДень народженняМістоСпортивне товариствоКлубДЮСШПрисіданняЖимТягаСумаТренер(и)
None1Бордюг Вероніка КостянтинівнаМСМК2003-05-17Мирноградська ТГДЮСШ ММР120.070.0120.0310.0Бордюг К.О. (П)
Бригада тренерів: Бордюг Д.К.,,
Вагова категорія до 59 кг
МісцеПрізвище, ім'я та по БатьковіРозряд/ЗванняДень народженняМістоСпортивне товариствоКлубДЮСШПрисіданняЖимТягаСумаТренер(и)
None1Сокол Дмитро Олександрович11999-10-13ЛьвівЗСУПРОМЕТЕЙКДЮСШ ім.Кутенка120.095.0160.0375.0Слесаренко Юрій Анатолійович (П)
Вагова категорія до 74 кг
МісцеПрізвище, ім'я та по БатьковіРозряд/ЗванняДень народженняМістоСпортивне товариствоКлубДЮСШПрисіданняЖимТягаСумаТренер(и)
None1Багрій Назар БогдановичКМСУ2003-10-05БориславПРОМЕТЕЙКДЮСШ ім.Кутенка200.0137.5232.5570.0Слесаренко Юрій Анатолійович (П)
Вагова категорія до 83 кг
МісцеПрізвище, ім'я та по БатьковіРозряд/ЗванняДень народженняМістоСпортивне товариствоКлубДЮСШПрисіданняЖимТягаСумаТренер(и)
1Марей Микита ОлеговичКМСУ2002-02-25КамянськеСК "Power"ДЮСШ 2180.0120.0210.0510.0Марей І.О. (П)
2Туник Георгій ІвановичМСУ2002-06-12БахмутBakhmutpowerКДЮСШ №1 БМР170.0130.0200.0500.0Бордюг К.О. (П)
Бригада тренерів: Любченко С.К.,Любченко К.В.,
None3Матвєєв Анатолій Миколайович12001-09-26БориславУФКС МІНОБОРОНИ УКРАЇНИПРОМЕТЕЙКДЮСШ ім.Кутенка167.5115.0182.5465.0Слесаренко Юрій Анатолійович (П)
None4Дрозд Богдан Юрійович21999-01-01ЖитомирСпартакСК"YESport"150.0132.5170.0452.5Баленков Андрій Олександрович (П)
None5Сіваков Дмитро ВалентиновичКМСУ2003-11-13ДружківкаДЮСШ Дружківської МР170.0100.0170.0440.0Федоренко Сергій Вікторович (П)
Вагова категорія до 93 кг
МісцеПрізвище, ім'я та по БатьковіРозряд/ЗванняДень народженняМістоСпортивне товариствоКлубДЮСШПрисіданняЖимТягаСумаТренер(и)
None1Фатнассі Майкол МихайловичКМСУ2000-05-31Львів227.5150.0240.0617.5Бригада тренерів: Замихівський Володимир Йосипович,Бабенко Сергій Віталійович,
None2Юркевич Артур Богданович1 юн.2002-07-22ЛьвівСК Олімп200.0150.0230.0580.0Самостійно (П)
3Пікулін Дмитро РуслановичКМСУ2001-12-30БахмутBakhmutpowerКДЮСШ№1175.0150.0200.0525.0Петренко О.Р. (П)
Бригада тренерів: Любченко К.В.,Любченко С.К.,
Вагова категорія до 105 кг
МісцеПрізвище, ім'я та по БатьковіРозряд/ЗванняДень народженняМістоСпортивне товариствоКлубДЮСШПрисіданняЖимТягаСумаТренер(и)
None1Роздорожний Вадим Михайлович12003-10-19ЛьвівУФКС МІНОБОРОНИ УКРАЇНИКДЮСШ ім.Кутенка220.0170.0230.0620.0Детко Андрій Віталійович (П)
Вагова категорія до 120+ кг
МісцеПрізвище, ім'я та по БатьковіРозряд/ЗванняДень народженняМістоСпортивне товариствоКлубДЮСШПрисіданняЖимТягаСумаТренер(и)
None1Вовчок Дмитро ВолодимировичКМСУ2003-09-23КраматорськСК КПДОДЮСШ для дітей200.0130.0185.0515.0Бригада тренерів: Бичков Олексій Миколайович,Бичкова Альона Юріївна,