Зареєструвати ліфтера на змагання

Чемпіонат Донецької області 2022 серед вихованців ДЮСШ (4 вікова група 2000-2004)

Останній день прийому заявки: 2022-11-14 00:00:00

Поточна дата та час: 2024-07-19 13:54:59

Зміни у вагових та вікових категоріях: 0 дні(в)

Зняття зі змагань: 0 дні(в)

Прийом заявок на змагання закінчено

Попередня номінація

✅ - командний залік ❗ - особистий залік
Вагова категорія до 52 кг
МісцеПрізвище, ім'я та по БатьковіРозряд/ЗванняДень народженняМістоСпортивне товариствоКлубДЮСШПрисіданняЖимТягаСумаТренер(и)
None1Жидкова Тетяна ІванівнаМСУ2002-06-29КраматорськСКОДЮСШ для дітей80.045.080.0205.0Сташкевич Микола Степанович (П)
Бригада тренерів: Бичков Олексій Миколайович,Бичкова Альона Юріївна,
None2Рахуба Анна ВолодимирівнаКМСУ2000-11-28КраматорськСКОДЮСШ для дітей 65.040.075.0180.0Бригада тренерів: Бичков Олексій Миколайович,Бичкова Альона Юріївна,
Вагова категорія до 63 кг
МісцеПрізвище, ім'я та по БатьковіРозряд/ЗванняДень народженняМістоСпортивне товариствоКлубДЮСШПрисіданняЖимТягаСумаТренер(и)
None1Бордюг Вероніка КостянтинівнаМСМК2003-05-17Мирноградська ТГДЮСШ ММР120.070.0120.0310.0Бордюг К.О. (П)
Бригада тренерів: Бордюг Д.К.,,
2Моренко Анастасія Олександрівна1 юн.2000-05-08БахмутBakhmutpowerКДЮСШ №1 БМР60.040.080.0180.0Бригада тренерів: Петренко О.Р.,Любченко С.К.,
Вагова категорія до 66 кг
МісцеПрізвище, ім'я та по БатьковіРозряд/ЗванняДень народженняМістоСпортивне товариствоКлубДЮСШПрисіданняЖимТягаСумаТренер(и)
1Галаган Олексій Володимирович12003-08-09БахмутBakhmutpowerКДЮСШ№1140.090.0170.0400.0Петренко О.Р. (П)
Бригада тренерів: Петренко О.Р.,Любченко С.К.,
Вагова категорія до 74 кг
МісцеПрізвище, ім'я та по БатьковіРозряд/ЗванняДень народженняМістоСпортивне товариствоКлубДЮСШПрисіданняЖимТягаСумаТренер(и)
1Галущенко Данило Андрійович12002-09-21БахмутBAKHMUTPOWERКДЮСШ№1 БМР125.090.0175.0390.0Бригада тренерів: Любченко С.К.,Любченко К.В.,
Вагова категорія до 83 кг
МісцеПрізвище, ім'я та по БатьковіРозряд/ЗванняДень народженняМістоСпортивне товариствоКлубДЮСШПрисіданняЖимТягаСумаТренер(и)
1Туник Георгій ІвановичМСУ2002-06-12БахмутBakhmutpowerКДЮСШ №1 БМР170.0130.0200.0500.0Бордюг К.О. (П)
Бригада тренерів: Любченко С.К.,Любченко К.В.,
None2Сіваков Дмитро ВалентиновичКМСУ2003-11-13ДружківкаДЮСШ Дружківської МР170.0100.0170.0440.0Федоренко Сергій Вікторович (П)
Вагова категорія до 93 кг
МісцеПрізвище, ім'я та по БатьковіРозряд/ЗванняДень народженняМістоСпортивне товариствоКлубДЮСШПрисіданняЖимТягаСумаТренер(и)
1Пікулін Дмитро РуслановичКМСУ2001-12-30БахмутBakhmutpowerКДЮСШ№1175.0150.0200.0525.0Петренко О.Р. (П)
Бригада тренерів: Любченко К.В.,Любченко С.К.,
2Редькін Данило СергійовичКМСУ2003-08-30КураховеКЗ "КДЮСШ" КМР160.0110.0210.0480.0Лепинський П. М. (П)
Вагова категорія до 120 кг
МісцеПрізвище, ім'я та по БатьковіРозряд/ЗванняДень народженняМістоСпортивне товариствоКлубДЮСШПрисіданняЖимТягаСумаТренер(и)
1Лісенко Олексій МихайловичКМСУ2003-04-08МангушКолос240.0160.0200.0600.0Папазов Віталій Іванович (П)
Бригада тренерів: Збандут Іван Васильович ,,
Вагова категорія до 120+ кг
МісцеПрізвище, ім'я та по БатьковіРозряд/ЗванняДень народженняМістоСпортивне товариствоКлубДЮСШПрисіданняЖимТягаСумаТренер(и)
None1Вовчок Дмитро ВолодимировичКМСУ2003-09-23КраматорськСК КПДОДЮСШ для дітей207.5140.0192.5540.0Бригада тренерів: Бичков Олексій Миколайович,Бичкова Альона Юріївна,