Вагова категорія до 43 кг | Місце | Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
✅ | 1 | Дубіна Марія Володимирівна | 1 юн. | 2007-11-05 | Краматорськ | МАХ | 60.0 | 38.0 | 73.0 | 171.0 | Бригада тренерів: Бєлий Євгеній Сергійович,Матвєєва Вікторія Володимирівна, | ||
✅ | 2 | Заєць Єлизавета Олександрівна | 1 | 2004-04-19 | Краматорськ | КПД | ОДЮСШ для дітей | 60.0 | 35.0 | 60.0 | 155.0 | Бригада тренерів: Бичков Олексій Миколайович,Шевченко Андрій Андрійович, |
Вагова категорія до 52 кг | Місце | Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
✅ | 1 | Чернишова Дар`я Вячеславівна | КМСУ | 2004-09-26 | Дружківка | ДЮСШ м.Дружківка | 120.0 | 57.5 | 112.5 | 290.0 | Федоренко С.В. (П) |
Вагова категорія до 57 кг | Місце | Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
✅ | 1 | Збандут Марія Іванівна | 1 | 2008-11-18 | Мангуш | Айрон - Олімп | Колос | 130.0 | 85.0 | 120.0 | 335.0 | Збандут Іван Васильович (П) Бригада тренерів: Бородай-Збандут Катерина Василівна,Папазов Віталій Іванович, | |
✅ | 2 | Фурсенко Регіна Віталіївна | 1 юн. | 2006-02-03 | Дружківка | ДЮСШ м.Дружківка | 80.0 | 50.0 | 100.0 | 230.0 | Федоренко С.В. (П) | ||
✅ | 3 | Заєць Олеся Олександрівна | 3 юн. | 2006-08-06 | Краматорськ | КПД | ОДЮСШ для дітей | 50.0 | 35.0 | 70.0 | 155.0 | Бригада тренерів: Бичкова Альона Юріївна,Арсенюк Микола Володимирович, |
Вагова категорія до 63 кг | Місце | Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
✅ | 1 | Токарева Софія Олексіївна | 1 | 2004-08-14 | Мирноградська ТГ | ДЮСШ ММР | 77.5 | 42.5 | 72.5 | 192.5 | Бордюг К.О. (П) Бригада тренерів: Бордюг В.К.,Бордюг Д.К., |
Вагова категорія до 69 кг | Місце | Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
✅ | 1 | Артьомова Анастасія Олександрівна | КМСУ | 2006-03-24 | Мирноградська ТГ | ДЮСШ ММР | 172.5 | 125.0 | 145.0 | 442.5 | Бордюг К.О. (П) Бригада тренерів: Бордюг Д.К.,Бордюг В.К., | ||
✅ | 2 | Кравченко Дар’я Андріївна | 3 юн. | 2005-12-12 | Лиман | ДЮСШ м.Лиман | 60.0 | 40.0 | 80.0 | 180.0 | Бригада тренерів: Борщевська Альона Анатоліївна,Муравльов Владислав Володимирович , |
Вагова категорія до 76 кг | Місце | Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
✅ | 1 | Рубан Софія Дмитрівна | 2 | 2004-11-03 | Краматорськ | СК КПД | ОДЮСШ для дітей | 115.0 | 70.0 | 100.0 | 285.0 | Бригада тренерів: Бичков Олексій Миколайович,Бичкова Альона Юріївна, |
Вагова категорія до 84 кг | Місце | Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
✅ | 1 | Нікогосян Аліна Геннадіївна | КМСУ | 2005-09-18 | Краматорськ | СК "МАХ" | 170.0 | 102.5 | 142.5 | 415.0 | Бєлий Євгеній Сергійович (П) Бригада тренерів: Федоренко Сергій Вікторов,, | ||
✅ | 2 | Петренко Анна Олександрівна | 3 юн. | 2006-12-03 | Бахмут | BAKHMUTPOWER | КДЮСШ№1 БМР | 100.0 | 45.0 | 100.0 | 245.0 | Петренко О.Р. (П) |
Вагова категорія до 46 кг | Місце | Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
✅ | 1 | Ростовцев Максим Володимирович | 3 юн. | 2007-05-05 | сел,Новодонецьке | 72.5 | 37.5 | 82.5 | 192.5 | Бригада тренерів: Марочко А.П.,Васильєв Ю.С., | |||
✅ | 2 | Обiдченко Ярослав Сергiйович | 1 юн. | 2009-01-21 | Волноваха | Riviera | ДЮСШ | 70.0 | 40.0 | 80.0 | 190.0 | Шутенко В.С (П) | |
✅ | 3 | Бичков Олексій Олексійович | 2 | 2009-06-22 | Краматорськ | КПД | ОДЮСШ для дітей | 70.0 | 40.0 | 70.0 | 180.0 | Бригада тренерів: Бичков Олексій Миколайович,Бичкова Альона Юріївна, | |
✅ | 4 | Подзолков Ярослав Евгенович | 3 юн. | 2008-08-05 | Волноваха | Riviera | ДЮСШ | 60.0 | 35.0 | 85.0 | 180.0 | Шутенко В.С (П) | |
❗ | 5 | Корнієнко Даніїл Артурович | 3 юн. | 2009-08-24 | Краматорськ | КПД | ДЮСШ №1 "КМР" | 30.0 | 25.0 | 60.0 | 115.0 | Ковальов Данило Олександрович (П) |
Вагова категорія до 49 кг | Місце | Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
✅ | 1 | Петряєв Данило Віталійович | КМСУ | 2007-03-02 | Мирноградська ТГ | ДЮСШ ММР | 105.0 | 70.0 | 100.0 | 275.0 | Бордюг К.О. (П) Бригада тренерів: Бордюг В.К.,Бордюг Д.К., | ||
✅ | 2 | Весьолкін Володимир Володимирович | 2 юн. | 2009-10-01 | Бахмут | Bakhmutpower | КДЮСШ№1 БМР | 75.0 | 50.0 | 90.0 | 215.0 | Бригада тренерів: Любченко С.К.,, | |
✅ | 3 | Бровко Микита Олексійович | 3 юн. | 2008-07-19 | Краматорськ | КПД | ДЮСШ №1 "КМР" | 50.0 | 50.0 | 90.0 | 190.0 | Бригада тренерів: Бичков Олексій Миколайович,Шевченко Андрій Андрійович, | |
❗ | 4 | Шоркін Михайло Романович | 3 юн. | 2008-10-03 | Краматорськ | КПД | ДЮСШ №1 "КМР" | 45.0 | 32.5 | 60.0 | 137.5 | Ковальов Данило Олександрович (П) |
Вагова категорія до 53 кг | Місце | Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
✅ | 1 | Моторін Олексій Дмитрович | КМСУ | 2005-05-23 | Краматорськ | СК "МАХ" | 150.0 | 90.0 | 145.0 | 385.0 | Бригада тренерів: Бєлий Євгеній Сергійович,Матвєєва Вікторія Володимирівна, | ||
✅ | 2 | Савкін Антон Олександрович | МСУ | 2005-07-20 | Мирноградська ТГ | ДЮСШ ММР | 105.0 | 62.5 | 125.0 | 292.5 | Бордюг К.О. (П) Бригада тренерів: Бордюг Д.К.,Бордюг В.К., | ||
✅ | 3 | Бровко Єгор Олексійович | 2 юн. | 2006-12-24 | Краматорськ | КПД | ДЮСШ №1 "КМР" | 80.0 | 52.5 | 100.0 | 232.5 | Бригада тренерів: Бичков Олексій Миколайович,Шевченко Андрій Андрійович, | |
❗ | 4 | Москалець Владислав Євгенович | 3 | 2007-06-19 | Краматорськ | КПД | ОДЮСШ для дітей | 70.0 | 52.5 | 97.5 | 220.0 | Загоруйко Валентина Олександрівна (П) | |
✅ | 5 | Болденко Владислав Вікторович | 2 юн. | 2008-04-26 | Мирноградська ТГ | ДЮСШ ММР | 67.5 | 45.0 | 72.5 | 185.0 | Бордюг К.О. (П) Бригада тренерів: Бордюг В.К.,Бордюг Д.К., | ||
❗ | 6 | Кравченко Руслан Ігорович | 3 юн. | 2005-12-09 | Краматорськ | КПД | ДЮСШ №1 "КМР" | 70.0 | 40.0 | 70.0 | 180.0 | Бригада тренерів: Бичков Олексій Миколайович,Шевченко Андрій Андрійович, | |
❗ | 7 | Смольницький Матвій Артемович | 3 юн. | 2008-11-21 | Краматорськ | КПД | ОДЮСШ для дітей | 57.5 | 30.0 | 70.0 | 157.5 | Бригада тренерів: Бичкова Альона Юріївна ,Арсенюк Микола Володимирович, |
Вагова категорія до 59 кг | Місце | Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
✅ | 1 | Кулик Вадим Павлович | 2 юн. | 2006-10-24 | сел,Новодонецьке | 102.5 | 67.5 | 112.5 | 282.5 | Марочко А. П. (П) Бригада тренерів: Марочко А.П.,Васильєв Ю.С., | |||
✅ | 2 | Ярош Ярослав Артемович | 2 юн. | 2006-06-22 | Краматорськ | СК "МАХ" | 95.0 | 60.0 | 100.0 | 255.0 | Бригада тренерів: Бєлий Євгеній Сергійович,Матвєєва Вікторія Володимирівна, | ||
❗ | 3 | Рєва Єгор Дмитрович | 3 | 2006-02-01 | Краматорськ | КПД | ОДЮСШ для дітей | 80.0 | 60.0 | 100.0 | 240.0 | Загоруйко Валентина Олександрівна (П) | |
❗ | 4 | Завізістов Михайло Віталійович | 2 юн. | 2005-10-10 | Краматорськ | СК КПД | ОДЮСШ для дітей | 70.0 | 50.0 | 110.0 | 230.0 | Бригада тренерів: Бичкова Альона Юріївна ,Бичков Олексій Миколайовичу, | |
✅ | 5 | Білоус Михайло Максимович | 2 | 2006-04-25 | Краматорськ | КПД | ОДЮСШ для дітей | 70.0 | 50.0 | 100.0 | 220.0 | Бригада тренерів: Бичкова Альона Юріївна,Арсенюк Микола Володимирович, | |
✅ | 6 | Пікулін Артем Русланович | 1 | 2008-06-12 | Бахмут | BAKHMUTPOWER | КДЮСШ№1 БМР | 85.0 | 50.0 | 80.0 | 215.0 | Бригада тренерів: Любченко С.К.,Петренко О.Р., | |
❗ | 7 | Шахназарян Тигран Артошович | 3 юн. | 2008-04-02 | Краматорськ | КПД | ДЮСШ №1 "КМР" | 50.0 | 30.0 | 80.0 | 160.0 | Ковальов Данило Олександрович (П) |
Вагова категорія до 66 кг | Місце | Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
✅ | 1 | Андреєв Едуард Янович | КМСУ | 2005-10-26 | Краматорськ | СК КПД | ОДЮСШ для дітей | 175.0 | 115.0 | 140.0 | 430.0 | Бригада тренерів: Бичков Олексій Миколайович,Бичкова Альона Юріївна, | |
✅ | 2 | Годунов Микола Іванович | КМСУ | 2007-03-13 | Дружківка | ДЮСШ Дружківської МР | 140.0 | 65.0 | 142.5 | 347.5 | Федоренко Сергій Вікторович (П) | ||
✅ | 3 | Востоков Владислав Володимирович | 3 | 2007-10-14 | Бахмут | BAKHMUTPOWER | КДЮСШ№1 БМР | 130.0 | 80.0 | 120.0 | 330.0 | Бригада тренерів: Любченко С.К.,Петренко О.Р., | |
✅ | 4 | Пугач Володимир Ігорович | 2 юн. | 2006-11-02 | сел,Новодонецьке | 120.0 | 72.5 | 130.0 | 322.5 | Марочко А. П. (П) Бригада тренерів: Марочко А.П.,Васильєв Ю.С., | |||
❗ | 5 | Кірєєв Даніїл Андрійович | 3 юн. | 2004-01-30 | Краматорськ | СК "МАХ" | 90.0 | 70.0 | 125.0 | 285.0 | Бригада тренерів: Бєлий Євгеній Сергійович,Матвєєва Вікторія Володимирівна, |
Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
✅ | Мамедов Артур Артурович | 3 юн. | 2011-03-20 | Краматорськ | Донецька | ДЮСШ №1 "КМР" | 70.0 | 50.0 | 70.0 | 190.0 | Бригада тренерів: Бичков Олексій Миколайович,Бичкова Альона Юріївна, |
Вагова категорія до 74 кг | Місце | Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
✅ | 1 | Збандут Василь Іванович | КМСУ | 2006-01-23 | Мангуш | Айрон - Олімп | Колос | 252.5 | 120.0 | 235.0 | 607.5 | Збандут Іван Васильович (П) Бригада тренерів: Бородай-Збандут Катерина Василівна,Папазов Віталій Іванович, | |
✅ | 2 | Кутейко Микита Сергійович | 1 | 2005-08-17 | Бахмут | Bakhmutpower | КДЮСШ №1 | 150.0 | 95.0 | 145.0 | 390.0 | Петренко О.Р. (П) Бригада тренерів: Любченко К.В.,Любченко С.К., | |
✅ | 3 | Хаджинов Антон Дмитрович | 3 | 2007-01-13 | Мангуш | Колос | 140.0 | 85.0 | 150.0 | 375.0 | Папазов Віталій Іванович (П) | ||
None | 4 | Папазов Іван Володимирович | 3 юн. | 2005-04-14 | Мангуш | Колос | 120.0 | 72.5 | 120.0 | 312.5 | Папазов Віталій Іванович (П) | ||
❗ | 5 | Терлецький Олег Євгенійович | 3 юн. | 2005-10-03 | Краматорськ | СК КПД | ОДЮСШ для дітей | 90.0 | 67.5 | 92.5 | 250.0 | Бригада тренерів: Бичков Олексій Миколайович,Бичкова Альона Юріївна, | |
✅ | 6 | Слізченко Яким Леонідович | 3 юн. | 2005-12-27 | Лиман | ДЮСШ м.Лиман | 100.0 | 50.0 | 100.0 | 250.0 | Бригада тренерів: Борщевська Альона Анатоліївна,Муравльов Владислав Володимирович, | ||
❗ | 7 | Котов Богдан Олександрович | 3 юн. | 2008-05-10 | Краматорськ | ДЮСК КПД | ДЮСШ №1 "КМР" | 45.0 | 40.0 | 80.0 | 165.0 | Ковальов Данило Олександрович (П) |
Вагова категорія до 83 кг | Місце | Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
✅ | 1 | Рубець Давид Сергійович | КМСУ | 2005-11-18 | Мангуш | Айрон - Олімп | Колос | 215.0 | 135.0 | 200.0 | 550.0 | Рубець Олександр Сергійович (П) Бригада тренерів: Бородай-Збандут Катерина Василівна,Папазов Віталій Іванович, | |
✅ | 2 | Гусєв Владислав Євгенійович | 1 | 2004-07-02 | Мангуш | Колос | 160.0 | 122.5 | 182.5 | 465.0 | Папазов Віталій Іванович (П) | ||
✅ | 3 | Іоні Оскар Романович | 3 юн. | 2008-08-09 | Бахмут | Bakhmutpower | КДЮСШ№1 | 75.0 | 50.0 | 90.0 | 215.0 | Бригада тренерів: Любченко С.К.,Петренко О.Р., |
Вагова категорія до 93 кг | Місце | Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
✅ | 1 | Кучма Ілля Володимирович | МСУ | 2004-06-17 | Дружківка | ДЮСШ м.Дружківка | 300.0 | 190.0 | 255.0 | 745.0 | Федоренко С.В. (П) | ||
✅ | 2 | Яковлєв Володимир Олександрович | 3 юн. | 2005-04-02 | Бахмут | Bakhmutpower | КДЮСШ№1 | 125.0 | 90.0 | 140.0 | 355.0 | Бригада тренерів: Любченко С.К.,Петренко О.Р., | |
✅ | 3 | Алексєєв Микита Євгенович | 3 юн. | 2005-07-05 | Краматорськ | СК "МАХ" | 125.0 | 85.0 | 140.0 | 350.0 | Бригада тренерів: Бєлий Євгеній Сергійович,Матвєєва Вікторія Володимирівна, | ||
❗ | 4 | Древетняк Ілля Андрійович | 2 юн. | 2005-07-16 | Краматорськ | СК "МАХ" | 110.0 | 80.0 | 130.0 | 320.0 | Бригада тренерів: Бєлий Євгеній Сергійович,Матвєєва Вікторія Володимирівна, |
Вагова категорія до 105 кг | Місце | Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
✅ | 1 | Рожанський Дмитро Володимирович | МСУ | 2004-08-09 | Краматорськ | СК | ОДЮСШ для дітей | 305.0 | 180.0 | 282.5 | 767.5 | Бригада тренерів: Бичков Олексій Миколайович,Бичкова Альона Юріївна, |
Вагова категорія до 105+ кг | Місце | Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
✅ | 1 | Ільцев Володимир Ігорович | 1 | 2004-10-04 | Мангуш | Айрон - Олімп | Колос | 280.0 | 140.0 | 240.0 | 660.0 | Збандут Іван Васильович (П) Бригада тренерів: Бородай-Збандут Катерина Василівна,Папазов Віталій Іванович, | |
✅ | 2 | Степаненко Іван Андрійович | 2 | 2004-10-11 | Дружківка | ДЮСШ Дружківської МР | 175.0 | 185.0 | 175.0 | 535.0 | Федоренко Сергій Вікторович (П) |