Вагова категорія до 40 кг | Місце | Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
✅ | 1 | Дубіна Марія Володимирівна | 1 юн. | 2007-11-05 | Краматорськ | МАХ | 52.5 | 30.0 | 70.0 | 152.5 | Бригада тренерів: Бєлий Євгеній Сергійович,Матвєєва Вікторія Володимирівна, |
Вагова категорія до 43 кг | Місце | Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
✅ | 1 | Заєць Єлизавета Олександрівна | 1 | 2004-04-19 | Краматорськ | КПД | ОДЮСШ для дітей | 50.0 | 37.5 | 60.0 | 147.5 | Бригада тренерів: Бичков Олексій Миколайович,Шевченко Андрій Андрійович, |
Вагова категорія до 57 кг | Місце | Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
✅ | 1 | Збандут Марія Іванівна | 1 | 2008-11-18 | Мангуш | Айрон - Олімп | Колос | 100.0 | 60.0 | 110.0 | 270.0 | Збандут Іван Васильович (П) Бригада тренерів: Бородай-Збандут Катерина Василівна,Папазов Віталій Іванович, | |
None | 2 | Бордюг Вероніка Костянтинівна | МСМК | 2003-05-17 | Мирноградська ТГ | ДЮСШ ММР | 100.0 | 67.5 | 100.0 | 267.5 | Бордюг К.О. (П) Бригада тренерів: Бордюг Д.К.,, | ||
✅ | 3 | Заєць Олеся Олександрівна | 3 юн. | 2006-08-06 | Краматорськ | КПД | ОДЮСШ для дітей | 50.0 | 35.0 | 60.0 | 145.0 | Бригада тренерів: Бичкова Альона Юріївна,Арсенюк Микола Володимирович, |
Вагова категорія до 63 кг | Місце | Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
None | 1 | Токарева Софія Олексіївна | 1 | 2004-08-14 | Мирноградська ТГ | ДЮСШ ММР | 75.0 | 37.5 | 70.0 | 182.5 | Бордюг К.О. (П) Бригада тренерів: Бордюг В.К.,Бордюг Д.К., |
Вагова категорія до 69 кг | Місце | Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
None | 1 | Артьомова Анастасія Олександрівна | КМСУ | 2006-03-24 | Мирноградська ТГ | ДЮСШ ММР | 100.0 | 62.5 | 100.0 | 262.5 | Бордюг К.О. (П) Бригада тренерів: Бордюг Д.К.,Бордюг В.К., |
Вагова категорія до 76 кг | Місце | Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
✅ | 1 | Рубан Софія Дмитрівна | 2 | 2004-11-03 | Краматорськ | СК КПД | ОДЮСШ для дітей | 80.0 | 40.0 | 95.0 | 215.0 | Бригада тренерів: Бичков Олексій Миколайович,Бичкова Альона Юріївна, |
Вагова категорія до 84 кг | Місце | Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
✅ | 1 | Астапова Анастасія Геннадіївна | 3 | 2003-06-07 | Краматорськ | СК "МАХ" | 180.0 | 90.0 | 157.5 | 427.5 | Бригада тренерів: Бєлий Євгеній Сергійович,Матвєєва Вікторія Володимирівна, | ||
✅ | 2 | Петренко Анна Олександрівна | 3 юн. | 2006-12-03 | Бахмут | BAKHMUTPOWER | КДЮСШ№1 БМР | 65.0 | 35.0 | 80.0 | 180.0 | Петренко О.Р. (П) |
Вагова категорія до 84+ кг | Місце | Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
✅ | 1 | Нікогосян Аліна Геннадіївна | КМСУ | 2005-09-18 | Краматорськ | СК "МАХ" | 162.5 | 100.0 | 142.5 | 405.0 | Бєлий Євгеній Сергійович (П) Бригада тренерів: Федоренко Сергій Вікторов,, |
Вагова категорія до 46 кг | Місце | Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
✅ | 1 | Моторін Олексій Дмитрович | КМСУ | 2005-05-23 | Краматорськ | СК "МАХ" | 150.0 | 92.5 | 145.0 | 387.5 | Бригада тренерів: Бєлий Євгеній Сергійович,Матвєєва Вікторія Володимирівна, | ||
None | 2 | Петряєв Данило Віталійович | КМСУ | 2007-03-02 | Мирноградська ТГ | ДЮСШ ММР | 81.0 | 62.5 | 105.0 | 248.5 | Бордюг К.О. (П) Бригада тренерів: Бордюг В.К.,Бордюг Д.К., | ||
None | 3 | Обiдченко Ярослав Сергiйович | 1 юн. | 2009-01-21 | Волноваха | Riviera | ДЮСШ | 67.5 | 40.0 | 80.0 | 187.5 | Шутенко В.С (П) | |
None | 4 | Подзолков Ярослав Евгенович | 3 юн. | 2008-08-05 | Волноваха | Riviera | ДЮСШ | 60.0 | 35.0 | 85.0 | 180.0 | Шутенко В.С (П) | |
✅ | 5 | Бичков Олексій Олексійович | 2 | 2009-06-22 | Краматорськ | КПД | ОДЮСШ для дітей | 50.0 | 35.0 | 70.0 | 155.0 | Бригада тренерів: Бичков Олексій Миколайович,Бичкова Альона Юріївна, |
Вагова категорія до 49 кг | Місце | Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
✅ | 1 | Смольницький Матвій Артемович | 3 юн. | 2008-11-21 | Краматорськ | КПД | ОДЮСШ для дітей | 45.0 | 35.0 | 60.0 | 140.0 | Бригада тренерів: Бичкова Альона Юріївна ,Арсенюк Микола Володимирович, |
Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
✅ | Бровко Микита Олексійович | 3 юн. | 2008-07-19 | Краматорськ | Донецька | ДЮСШ №1 "КМР" | 55.0 | 40.0 | 87.5 | 182.5 | Бригада тренерів: Бичков Олексій Миколайович,Шевченко Андрій Андрійович, |
Вагова категорія до 53 кг | Місце | Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
None | 1 | Савкін Антон Олександрович | МСУ | 2005-07-20 | Мирноградська ТГ | ДЮСШ ММР | 90.0 | 55.0 | 80.0 | 225.0 | Бордюг К.О. (П) Бригада тренерів: Бордюг Д.К.,Бордюг В.К., | ||
✅ | 2 | Бровко Єгор Олексійович | 2 юн. | 2006-12-24 | Краматорськ | КПД | ДЮСШ №1 "КМР" | 72.5 | 50.0 | 97.5 | 217.5 | Бригада тренерів: Бичков Олексій Миколайович,Шевченко Андрій Андрійович, | |
✅ | 3 | Пікулін Артем Русланович | 1 | 2008-06-12 | Бахмут | BAKHMUTPOWER | КДЮСШ№1 БМР | 85.0 | 50.0 | 80.0 | 215.0 | Бригада тренерів: Любченко С.К.,Петренко О.Р., | |
None | 4 | Болденко Владислав Вікторович | 2 юн. | 2008-04-26 | Мирноградська ТГ | ДЮСШ ММР | 65.0 | 42.5 | 60.0 | 167.5 | Бордюг К.О. (П) Бригада тренерів: Бордюг В.К.,Бордюг Д.К., |
Вагова категорія до 59 кг | Місце | Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
✅ | 1 | Пугач Володимир Ігорович | 2 юн. | 2006-11-02 | сел,Новодонецьке | 117.5 | 70.0 | 130.0 | 317.5 | Марочко А. П. (П) Бригада тренерів: Марочко А.П.,Васильєв Ю.С., | |||
✅ | 2 | Кутейко Микита Сергійович | 1 | 2005-08-17 | Бахмут | Bakhmutpower | КДЮСШ №1 | 100.0 | 75.0 | 135.0 | 310.0 | Петренко О.Р. (П) Бригада тренерів: Любченко К.В.,Любченко С.К., | |
✅ | 3 | Пономарьов Микита Дмитрович | 3 | 2007-01-30 | Мангуш | Колос | 112.5 | 70.0 | 125.0 | 307.5 | Папазов Віталій Іванович (П) | ||
✅ | 4 | Кулик Вадим Павлович | 2 юн. | 2006-10-24 | сел,Новодонецьке | 95.0 | 60.0 | 115.0 | 270.0 | Марочко А. П. (П) Бригада тренерів: Марочко А.П.,Васильєв Ю.С., |
Вагова категорія до 66 кг | Місце | Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
✅ | 1 | Сівцов Дмитро Володимирович | 2 | 2004-05-14 | Курахове | КЗ "КДЮСШ" КМР | 130.0 | 90.0 | 160.0 | 380.0 | Лепинський П. М. (П) | ||
None | 2 | Османов Егор Миколайович | 1 юн. | 2006-06-01 | Волноваха | Riviera | ДЮСШ | 115.0 | 75.0 | 145.0 | 335.0 | Шутенко В.С (П) | |
✅ | 3 | Пересипкін Максим Дмитрович | 3 юн. | 2006-01-17 | сел,Новодонецьке | 110.0 | 80.0 | 132.5 | 322.5 | Бригада тренерів: Марочко А.П.,Васильєв Ю.С., | |||
None | 4 | Шкваренко Микита Сергiйович | 1 юн. | 2004-04-08 | Волноваха | ДЮСШ | 100.0 | 90.0 | 130.0 | 320.0 | Шутенко В.С (П) | ||
✅ | 5 | Востоков Владислав Володимирович | 3 | 2007-10-14 | Бахмут | BAKHMUTPOWER | КДЮСШ№1 БМР | 97.5 | 57.5 | 92.5 | 247.5 | Бригада тренерів: Любченко С.К.,Петренко О.Р., |
Вагова категорія до 74 кг | Місце | Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
None | 1 | Міщаненко Єгор Андрійович | КМСУ | 2004-07-30 | Маріуполь | Стимул | Атлетик | 160.0 | 120.0 | 210.0 | 490.0 | Ніколюкін Степан Вікторович (П) Бригада тренерів: Сєрков Святослав Ігорович,, | |
✅ | 2 | Рубець Давид Сергійович | КМСУ | 2005-11-18 | Мангуш | Айрон - Олімп | Колос | 175.0 | 115.0 | 180.0 | 470.0 | Рубець Олександр Сергійович (П) Бригада тренерів: Бородай-Збандут Катерина Василівна,Папазов Віталій Іванович, | |
✅ | 3 | Збандут Василь Іванович | КМСУ | 2006-01-23 | Мангуш | Айрон - Олімп | Колос | 180.0 | 95.0 | 190.0 | 465.0 | Збандут Іван Васильович (П) Бригада тренерів: Бородай-Збандут Катерина Василівна,Папазов Віталій Іванович, | |
✅ | 4 | Редькін Данило Сергійович | КМСУ | 2003-08-30 | Курахове | КЗ "КДЮСШ" КМР | 150.0 | 100.0 | 210.0 | 460.0 | Лепинський П. М. (П) | ||
✅ | 5 | Трунов Іван Олегович | 3 | 2006-12-18 | сел,Новодонецьке | 140.0 | 77.5 | 137.5 | 355.0 | Бригада тренерів: Марочко А.П.,Васильєв Ю.С., | |||
None | 6 | Райнчук Віталій Віталійович | 2 юн. | 2005-06-10 | Мангуш | Колос | 120.0 | 90.0 | 120.0 | 330.0 | Папазов Віталій Іванович (П) | ||
None | 7 | Хаджинов Антон Дмитрович | 3 | 2007-01-13 | Мангуш | Колос | 120.0 | 80.0 | 120.0 | 320.0 | Папазов Віталій Іванович (П) | ||
None | 8 | Папазов Іван Володимирович | 3 юн. | 2005-04-14 | Мангуш | Колос | 112.5 | 70.0 | 120.0 | 302.5 | Папазов Віталій Іванович (П) |
Вагова категорія до 83 кг | Місце | Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
None | 1 | Шкваренко Артем Сергiйович | 1 | 2004-04-08 | Волноваха | Riviera | ДЮСШ | 227.5 | 150.0 | 225.0 | 602.5 | Шутенко В.С (П) | |
None | 2 | Плюхін Ярослав Олександрович | КМСУ | 2003-12-19 | Маріуполь | Геркулес | Атлетик | 210.0 | 120.0 | 220.0 | 550.0 | Ніколюкін Степан Вікторович (П) | |
None | 3 | Гурко Нікіта Юрійович | 2 | 2004-08-12 | Мирноградська ТГ | ДЮСШ ММР | 142.5 | 122.5 | 165.0 | 430.0 | Бордюг К.О. (П) Бригада тренерів: Бордюг В.К.,Бордюг Д.К., | ||
✅ | 4 | Гусєв Владислав Євгенійович | 1 | 2004-07-02 | Мангуш | Колос | 150.0 | 110.0 | 160.0 | 420.0 | Папазов Віталій Іванович (П) |
Вагова категорія до 93 кг | Місце | Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
✅ | 1 | Рожанський Дмитро Володимирович | МСУ | 2004-08-09 | Краматорськ | СК | ОДЮСШ для дітей | 150.0 | 100.0 | 150.0 | 400.0 | Бригада тренерів: Бичков Олексій Миколайович,Бичкова Альона Юріївна, | |
✅ | 2 | Сорокін Михайло Юрійович | 2 юн. | 2003-04-01 | Добропілля | Добропілля | 150.0 | 100.0 | 150.0 | 400.0 | Васильєв Юрій Сергійович (П) | ||
✅ | 3 | Алексєєв Микита Євгенович | 3 юн. | 2005-07-05 | Краматорськ | СК "МАХ" | 110.0 | 75.0 | 120.0 | 305.0 | Бригада тренерів: Бєлий Євгеній Сергійович,Матвєєва Вікторія Володимирівна, |
Вагова категорія до 105 кг | Місце | Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
✅ | 1 | Ломанов Іван Павлович | 2 | 2003-05-14 | Курахове | КЗ "КДЮСШ" КМР | 205.0 | 120.0 | 200.0 | 525.0 | Лепинський П. М. (П) | ||
None | 2 | Захода Максим Миколайович | 3 | 2003-11-10 | Маріуполь | Геркулес | Атлетик | 180.0 | 115.0 | 190.0 | 485.0 | Ніколюкін Степан Вікторович (П) |
Вагова категорія до 120 кг | Місце | Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
None | 1 | Кацаран Андрій Олегович | 3 юн. | 2003-11-14 | Маріуполь | Стимул | 120.0 | 100.0 | 150.0 | 370.0 | Крюков Антон Сергійович (П) |
Вагова категорія до 120+ кг | Місце | Прізвище, ім'я та по Батькові | Розряд/Звання | День народження | Місто | Спортивне товариство | Клуб | ДЮСШ | Присідання | Жим | Тяга | Сума | Тренер(и) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
✅ | 1 | Беличко Кирило Романович | 2 юн. | 2005-02-02 | Добропілля | ДЮСШ | 160.0 | 100.0 | 160.0 | 420.0 | Васильєв Юрій Сергійович (П) |