23-25 вересня 2022 року у м. Златники (Словаччина) відбувся Кубок Дунаю з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу. Україну, Донецьку область, місто Бахмут та клуб Bakhmutpower на змаганнях представляв Іван Нога, який посів перше місце у ваговій категорії до 105 кг у змаганнях з класичного пауерліфтингу. Також Іван став абсолютним переможцем даних змагань. До переможної суми увійшли 260 кг у присіданнях, 172.5 кг у жимі лежачи та 300 кг у становій тязі. Під час другої спроби присідань спортсмен отримав травму, але проявив мужність та гідно продовжив боротьбу. Спортсмен тренується під керівництвом тренерської бригади: Сергія Любченко та Оксани Петренко. Вітаємо спортсмена зі здобутками та тренерів, які підготували чемпіона!