Сьогодні на помості чемпіонату Європи з пауерліфтингу у чеському місті Плзень завершили свій виступ наші юніори. Донецьку область представляла лише одна спортсменка з міста Дружківка – Борщевська Альона.
У ваговій категорії до 76 кг Альона зібрала чотири медалі та стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи з пауерліфтингу серед юніорок. Присіла спортсменка зі штангою вагою 190 кг, ця вага підняла дівчину на другу сходинку п’єдесталу. У жимі їй підкорилась вага у 115 кг – теж мала срібна винагорода. У тязі 165 к і бронзова мала медаль. Сума триборства становить 470 кг. Тренер Сергій Федоренко.
Збірна команда України з пауерліфтингу серед юніорок зайняла друге місце, наша атлетка внесла свій вагомий вклад у цей здобуток!