Цікавою була боротьба юнаків у ваговій категорії до 93 кг. Дружківчанин Кучма Ілля та Рожанський Дмитро з Краматорська без шансів для суперників розіграли долю першої та другої сходинки п‘єдесталу між собою. У присіданні першим виявився Дмитро з результатом 305 кг. Ілля- 300. У жимі вперед вирвався Кучма підкоривши штангу вагою 190 кг проти 180 у Рожанського. А от у тязі двома вдалими спробами Рожанський зумів відірватись від суперника і став чемпіоном світу даної вагової категорії з результатом 767,5 кг. Підготували переможця: О.М. Бичков, А.Ю. Бичкова. Ілля розташувався на другій позиції з сумою триборства 745 кг. Тренер: С.В. Федоренко. У категорії до 69 кг чемпіонкою світу серед дівчат стала Артьомова Анастасія з Мирнограду! Спортсменка виборола і повний комплект малих золотих медалей у кожній вправі. У присіданні їй підкорились 172,5 кг, у жимі 125, а в тязі 145. Підготував чемпіонку К.О. Бордюг. Серед ветеранів першої вікової групи, дебютувавши на світовому помості, у категорії до 93 кг четверту місце посів Черкашенінов Віктор з Краматорська з сумою триборства 740 кг. Але вихованець Олексія та Альони Бичкових завоював малу золоту медаль у жимі лежачи з результатом 230 кг. Вітаємо спортсменів та тренерів!