А серед юнаків медальний залік відкрили спортсмени Донеччини вагових категорій 53 та 74кг. Серед юнаків вагової категорії до 53 кг срібну нагороду здобув Галаган Олексій з міста Бахмут. Спортсмен у сумі триборства показав результат 395 кг. У присіданні та тязі Олексій здобув дві срібні малі нагороди, а у жимі виборов золото. Тренери: О.Р. Петренко, С.К. Любченко. Серед юнаків вагової категорії до 74 кг цікава та напружена боротьба до останнього підходу точилась між двома українськими атлетами, які і розділили між собою першу та другу сходинки п‘єдесталу. Ситнік Ілля з Рубіжного у присіданні та жимі з хорошим запасом завоював золоті нагороди з результатами 245 та 172,5 кг відповідно. Дружківчанин Сіваков Дмитро зафіксував 235 та 150 у цих вправах та виборов срібні нагороди. У тязі ж відрив Іллі швидко скоротився у першому підході, а після другого Дмитро вирвався вперед і третім чітко зафіксував перемогу, підкоривши 245 кг. Сума чемпіона- Сівакова Дмитра склала 630 кг, а срібного призера 627,5 кг. Підготував нашого чемпіона світу С.В. Федоренко. Вітаємо спортсменів та тренерів!