Наші дівчата

З 3 по 8 серпня у чеському місті Плзень розпочався чемпіонат Європи з пауерліфтингу. І у перший же день збірна Донецкої області серед дівчат завоювала 3 золотих та 2 срібні медалі, посівши перше командне місце! А тепер докладніше: У категорії до 47 кг чемпіонкою Європи стала Чернишова Дарія з Дружківки, ДЮСШ Дружківської міської ради. Вихованка Сергія Федоренко зібрала повний комплект малих золотих нагород у всіх вправах триборства і показала у сумі 290 кг. У категорії до 57 кг тріумфувала Бордюг Вероніка з Мирнограду, ДЮСШ Мирноградської міської ради. З двома малими золотими нагородами у присіданні та жимі і сріблом у тязі, чемпіонка завершила свій виступ з сумою триборства 407,5 кг. Тренер К.О. Бордюг. Артьомова Анастасія ще одна чемпіонка збірної України у категорії до 69 кг. 420 кг у активі спортсменки з Мирнограду та два малих золота у присіданні та жимі, а у тязі срібло. Тренер К.О. Бордюг. Астапова Анастасія з Краматорська піднялась на другу сходинку у категорії до 76 кг з результатом 402,5 кг. Тренери: Є.С. Бєлий, В.В. Матвєєва. Нікогосян Аліна, ще одна представниця Краматорська, стала срібною призеркою у категорії до 84 кг. Вона підкорила 397,5 кг у сумі триборства. Тренери: Є.С. Бєлий, В.В. Матвєєва. Вітаємо спортсменів та тренерів з чудовим початком чемпіонату Європи! Вболіваємо та чекаємо нових звершень!

Наші юніорки

Збірна України утримує лідерство чемпіонату Європи з пауерліфтингу! Підхопили тріумфальну естафету після юнаків та дівчат і наші юніорки, теж завоювавши перше командне місце🏆! Жидкова Тетяна з міста Краматорськ, ОДЮСШ для дітей, стала чемпіонкою Європи у ваговій категорії до 52 кг, з результатом 335 кг у сумі триборства. Присідання 140 кг, жим лежачи 85 кг, станова тяга 110 кг. Тренери: М.С. Сташкевич(п), О.М. Бичков, А.Ю. Бичкова. Бронзову нагороду у цій категорії завоювала Пініонж Катерина з Маріуполя, з сумою триборства 455 кг. Тренер С.В. Ніколюкін. І у категорії до 84 кг скарбничка збірної команди України поповнилась ще однією золотою медаллю завдяки Борщевській Альоні з Дружківки. Сума триборства чемпіонки склала 477,5 кг. Тренери: М.С. Сташкевич(п), С.В. Федоренко. Вітаємо спортсменів та тренерів з черговим значним успіхом та бажаємо нових перемог!