Чемпіонат України з пауерліфтингу серед усіх вікових груп

У ваговій категорії до 120 кілограмів цього року зійшлись два титани помосту Бичков Олексій м.Краматорськ (ЗМСУ, 5🥇 разовий чемпіон світу серед чоловіків, рекордсмен світу ) і Рубець Олександр м.Маріуполь (МСМКУ, чемпіон світу серед чоловіків 2018р., срібний призер світу 2017р., рекордсмен світу).
Боротьба була дуже цікава та напружена від самого початку. Хотілося б відмітити, що Рубець Олександр дебютував у цій категорії і його власна вага була лиши 105.4 кг. Коронна вправа Олександра -це присідання, і вже у 2-й спробі він дуже впевнено встановлює рекорд України- 435кг. Бичков Олексій фіксує 395кг.
У жимі лежачи Олексій скорочує відставання від Олександра на 2.5 кілограми витиснувши від грудей 332.5кг, Олександр підкорює  295кг.
І як завжди, вирішальна вправа, станова тяга виявляє переможця. Олексій Бичков є рекордсменом у цій вправі, тому вже після першого підходу з легкістю займає лідерську позицію і тримає її до самого кінця, піднявши 375кг, і за сумою 1102.5 кг стає чемпіоном України 2021року. У свою чергу Олександр фіксує 355кг, та займає почесне 2-є місце із сумою 1085кг. Обидва спортсмени на цих змаганнях показали потужний та професійний виступ, а ще кожен залишив “туза у рукаві” на майбутні змагання, тому ми ще побачимо більш цікаве та запекле протистояння, і нехай переможе сильніший!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *