Чемпіонат України з пауерліфтингу серед усіх вікових груп

З 22-28 квітня у м.Маріуполі проходив чемпіонат України з пауерліфтингу серед усіх вікових груп. Першими на поміст вийшли чоловіки вагових категорій 59, 66, та 74 кілограми.У ваговій категорії до 59кг чемпіоном України 2021 року серед чоловіків став Агаджанян Олександр (м.Дружківка, тренер Федоренко Сергій), у підсумку 3-х вправ спортсмен зібрав сумму 522.5кг.У категорії до 66 кг срібним призером у сумі триборства став Тітінков Володимир (м.Краматорськ, тренер Балабанов Олександр) з результатом 600кг, та виконав норматив майстра спорту України. Також, почесне 3 місце у цій ваговій категорії посів Гололобов Ілля (м.Дружківка, тренер Федоренко Сергій) зібравши сумму 492.5кг.І у ваговій до 74кг виборов бронзову нагороду Зайцев Сергій (м.Дружківка, тренер Федоренко Сергій) з результатом 602.5кг. У цій категорії також боровся за медалі спортсмен з Донецької області, Черниченко Станіслав (м.Краматорськ, тренери Бичков Олексій та Бичкова Альона), у становій тязі спортсмен зафіксував 232.5кг, та забрав малу срібну нагороду у цій вправі.