Номінація онлайн

Надано можливість працювати з онлайн номінацією. Відповідний пунк меню знаходиться у верхній правій частині сайту

Логіни та паролі залишилися без змін та будуть доступні сьогодні після 16:00. Кожен представник повинен додати ліфтерів до бази, через відповідний пункт “Додати ліфтера”. Після цього доданих ліфтерів можна буде реєструвати на змаганння.

/ новини

Чемпіонат Донецької області з класичного пауерліфтингу та класичного жиму лежачи серед ветеранів 2020

Змагання проводяться з 28 по 30 серпня 2020 року у с. Юр’ївка, Мангушський район за адресою: вул. Набережна, 29, СК «Олімп».

Чемпіонат Донецької області з класичного пауерліфтингу з жиму лежачи серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок, юнаків, дівчат присвячений Дню Незалежності України

Змагання проводяться з 22 по 25 серпня 2020 року у с. Юр’ївка, Мангушський район за адресою: вул. Набережна, 29,  СК «Олімп». Урочисте відкриття 23 серпня о 12:00.

Чемпіонат України з жиму лежачи та класичного жиму лежачи 2020

Шановні тренери та представники команд! У зв‘язку зі складною епідситуацією пов‘язаною з захворюваністю на COVID-19, президією ФПДо було прийняте рішення що до змоги додатково до заявити своїх атлетів на Чемпіонат України з жиму лежачи та класичного жиму лежачи, які відбудуться у п. Мангуш без залікового допуску та виступу на обласних змаганнях

/ новини