Класичний пауерліфтинг

Триборство

Категорія Вправа Рекордна вага Прізвище/Ім’я Дата народження Місто Назва змагань сумма 3-х вправ Дата  встановл.  рекорда Місце проведення змагань
46 кг П 80,0 Стояновський Олег 24.07.1999 Донецьк Чо-14 17.02.2014 Краматорськ
Ж 58,0 Петряєв Данило 02.03.2007 Мирноград Чо-20 26.08.2020 с.Юр’ївка
Т 110,0 Стояновський Олег 24.07.1999 Донецьк Чо-14 17.02.2014 Краматорськ
С 245,0 Стояновський Олег 24.07.1999 Донецьк (80/55/110) 17.02.2014 Краматорськ
49 кг П 95,0 Галаган Олексій 09.08.2003 Бахмут ЧО-19 16.08.2019 с.Юр’ївка
Ж 67,5 Галаган Олексій 09.08.2003 Бахмут ЧО-19 16.08.2019 с.Юр’ївка
Т 125,0 Куцевол Ігор 14.10.1995 Костянтинівка Турнір Я.Р.Розенфельда 02.03.2013 Харцизськ
С 262,5 Куцевол Ігор 14.10.1995 Костянтинівка (77,5/60/125) 02.03.2013 Харцизськ
53 кг П 130,0 Гутник Вадим 11.06.1999 Соледар ЧЄ-16 05.03.2016 Tartu \ Estonia
Ж 87,5 Гутник Вадим 11.06.1999 Соледар ЧЄ-16 05.03.2016 Tartu \ Estonia
Т 170,0 Гутник Вадим 11.06.1999 Соледар ЧЄ-16 05.03.2016 Tartu \ Estonia
С 387,5 Гутник Вадим 11.06.1999 Соледар (130/87,5/170) 05.03.2016 Tartu \ Estonia
59 кг П 152,5 Гутник Вадим 11.06.1999 Соледар ЧЄ-17 12.03.2017 Thisted \ Denmark
Ж 110,0 Рузімурадов Руслан 26.05.1998 Дружківка ЧО-14 17.02.2014 Краматорськ
Т 200,0 Гутник Вадим 11.06.1999 Соледар ЧО-17 18.05.2017 Краматорськ
С 448,0 Гутник Вадим 11.06.1999 Соледар 15.09.2017 Луцьк
66 кг П 170,5 Чорний Владислав 12.05.1997 Маріуполь ЧУ-14 ДЮСШ 23.11.2014 Коломия
Ж 150,5 Рузімурадов Руслан 26.05.1998 Дружківка ЧО-16 26.05.2016 Краматорськ
Т 220,0 Рузімурадов Руслан 26.05.1998 Дружківка ЧУ-16 ДЮСШ 26.11.2016 Коломия
С 535,0 Рузімурадов Руслан 26.05.1998 Дружківка (165/150/220) 26.11.2016 Коломия
74 кг П 200,0 Туник Георгій 12.06.2002 Мирноград ЧО-19 16.08.2019 с.Юр’ївка
Ж 142,5 Мусієнко Костянтин 11.08.1997 Дружківка ЧУ-14 ДЮСШ 23.11.2014 Коломия
Т 220,0 Мусієнко Костянтин 11.08.1997 Дружківка ЧУ-14 ДЮСШ 23.11.2014 Коломия
С 543,0 Мусієнко Костянтин 11.08.1997 Дружківка (180,5/142,5/220) 23.11.2014 Коломия
83 кг П 225,0 Мусієнко Костянтин 11.08.1997 Дружківка ЧУ-15 ДЮСШ 22.11.2015 Коломия
Ж 170,0 Мусієнко Костянтин 11.08.1997 Дружківка ЧУ-15 ДЮСШ 22.11.2015 Коломия
Т 252,5 Скрипкін Максим 06.06.2002 Добропілля ЧО-20 26.08.2020 с.Юр’ївка
С 645,0 Мусієнко Костянтин 11.08.1997 Дружківка (225/170/250) 22.11.2015 Коломия
93 кг П 240,0 Рубець Олесандр 11.05.1996 Маріуполь ЧУ-14 ДЮСШ 23.11.2014 Коломия
Ж 180,0 Рубець Олесандр 11.05.1996 Маріуполь ЧУ-14 ДЮСШ 23.11.2014 Коломия
Т 255,0 Рубець Олесандр 11.05.1996 Маріуполь ЧУ-14 ДЮСШ 23.11.2014 Коломия
С 675,0 Рубець Олесандр 11.05.1996 Маріуполь (240/180/255) 23.11.2014 Коломия
105 кг П 226,0 Лісенко Олексій 08.04.2003 Мангуш ЧО-20 26.08.2020 с.Юр’ївка
Ж 170,0 Лісенко Олексій 08.04.2003 Мангуш ЧО-20 26.08.2020 с.Юр’ївка
Т 245,0 Недельченко Ярослав 19.05.1997 Дружківка ЧО-15 18.05.2015 Костянтинівка
С 635,0 Недельченко Ярослав 19.05.1997 Дружківка (225/165/245) 18.05.2015 Костянтинівка
120 кг П 262,5 Олійник Андрій 17.06.1999 Лиман ЧО-17 18.05.2018 Краматорськ
Ж 142,5 Манько Артем 31.10.2004 Добропілля ЧО-20 26.08.2020 с.Юр’ївка
Т 240,0 Олійник Андрій 17.06.1999 Лиман ЧУ-17 ДЮСШ 22.11.2017 Коломия
С 630,0 Олійник Андрій 17.06.1999 Лиман (262,5/137,5/230) 18.05.2018 Краматорськ
+120 кг П 267,5 Олійник Андрій 17.06.1999 Лиман ЧУ-17 14.09.2017 Луцьк
Ж 152,5 Олійник Андрій 17.06.1999 Лиман ЧУ-17 14.09.2017 Луцьк
Т 245,0 Олійник Андрій 17.06.1999 Лиман ЧУ-17 14.09.2017 Луцьк
С 665,0 Олійник Андрій 17.06.1999 Лиман (267,5/152,5/245) 14.09.2017 Луцьк
Категорія Вправа Рекордна вага Прізвище/Ім’я Дата народження Місто Назва змагань сумма 3-х вправ Дата  встановлення рекорду Місце проведення змагань
40 кг П 65,0 стандарт
Ж 30,0 стандарт
Т 60,0 стандарт
С 140,0 стандарт
43 кг П 80,0 Жидкова Тетяна 29.06.2002 Краматорськ ЧУ-19 18.09.2019 Харків
Ж 40,0 Жидкова Тетяна 29.06.2002 Краматорськ ЧУ-19 18.09.2019 Харків
Т 82,5 Жидкова Тетяна 29.06.2002 Краматорськ ЧУ-19 18.09.2019 Харків
С 202,5 Жидкова Тетяна 29.06.2002 Краматорськ (80,0/40,0/82,5) 18.09.2019 Харків
47 кг П 90,0 Жидкова Тетяна 29.06.2002 Краматорськ ЧО-20 26.08.2020 с.Юр’ївка
Ж 50,5 Жидкова Тетяна 29.06.2002 Краматорськ ЧО-20 26.08.2020 с.Юр’ївка
Т 115,0 Климова Яна 16.08.1999 Дружківка Чо-16 26.05.2016 Краматорськ
С 235,5 Жидкова Тетяна 29.06.2002 Краматорськ (90,0/50,5/95,0) 26.08.2020 с.Юр’ївка
52 кг П 125,0 Лазебна Дар’я 08.10.1998 Дружківка Чо-16 26.05.2016 Краматорськ
Ж 82,5 Лазебна Дар’я 08.10.1998 Дружківка Чо-16 26.05.2016 Краматорськ
Т 143,0 Лазебна Дар’я 08.10.1998 Дружківка Чо-16 26.05.2016 Краматорськ
С 350,5 Лазебна Дар’я 08.10.1998 Дружківка (125/82,5/143) 26.05.2016 Краматорськ
57 кг П 120,0 Бордюг Вероніка 17.05.2003 Мирноград ЧО-20 26.08.2020 с.Юр’ївка
Ж 70,0 Бордюг Вероніка 17.05.2003 Мирноград ЧО-20 26.08.2020 с.Юр’ївка
Т 117,5 Бордюг Вероніка 17.05.2003 Мирноград ЧО-20 26.08.2020 с.Юр’ївка
С 307,5 Бордюг Вероніка 17.05.2003 Мирноград (120,0/70,0/117,5) 26.08.2020 с.Юр’ївка
63 кг П 140,5 Русаненко Дар’я 06.04.2001 Дружківка ЧУ-17 14.09.2017 Луцьк
Ж 80,0 Русаненко Дар’я 06.04.2001 Дружківка Чо-16 26.05.2016 Краматорськ
Т 145,5 Русаненко Дар’я 06.04.2001 Дружківка ЧУ-17 14.09.2017 Луцьк
С 362,5 Русаненко Дар’я 06.04.2001 Дружківка (140/77,5/145) 15.06.2017 Minsk \ Belarus
72 кг П 157,5 Русаненко Дар’я 06.04.2001 Дружківка ЧС-19 08.06.2019 Helsingborg (Sweden)
Ж 87,5 Русаненко Дар’я 06.04.2001 Дружківка ЧС-19 08.06.2019 Helsingborg (Sweden)
Т 155,0 Русаненко Дар’я 06.04.2001 Дружківка ЧС-19 08.06.2019 Helsingborg (Sweden)
С 400,0 Русаненко Дар’я 06.04.2001 Дружківка (157,5/87,5/155,0) 08.06.2019 Helsingborg (Sweden)
84 кг П 125,0 Товстокоренко Орина 23.07.2002 Соледар ЧО-19 16.08.2019 с.Юр’ївка
Ж 65,0 Товстокоренко Орина 23.07.2002 Соледар ЧО-19 16.08.2019 с.Юр’ївка
Т 130,0 Товстокоренко Орина 23.07.2002 Соледар ЧО-19 16.08.2019 с.Юр’ївка
С 320,0 Товстокоренко Орина 23.07.2002 Соледар ЧО-19 16.08.2019 с.Юр’ївка
+84 кг П 135,0 Товстокоренко Орина 23.07.2002 Соледар ЧО-18 21.06.2018 с.Юр’ївка
Ж 70,0 Товстокоренко Орина 23.07.2002 Соледар ЧО-19 жінки 16.08.2019 с.Юр’ївка
Т 130,0 Товстокоренко Орина 23.07.2002 Соледар ЧО-19 жінки 16.08.2019 с.Юр’ївка
С 330,0 Товстокоренко Орина 23.07.2002 Соледар ЧО-19 жінки 16.08.2019 с.Юр’ївка
Категорія Вправа Рекордна вага Прізвище/Ім’я Дата народження Місто Назва змагань сумма 3-х вправ Дата встановлення рекорду Місце проведення змагань
53 кг П 130,0 Гутник Вадим 11.06.1999 Соледар ЧЄ-16 05.03.2016 Tartu \ Estonia
Ж 87,5 Гутник Вадим 11.06.1999 Соледар ЧЄ-16 05.03.2016 Tartu \ Estonia
Т 177,5 Гусаков Артур 20.03.1993 Горловка Чо-14 17.02.2014 Краматорськ
С 387,5 Гутник Вадим 11.06.1999 Соледар (130/87,5/170) 05.03.2016 Tartu \ Estonia
59 кг П 172,5 Єрмішин Владислав 06.10.1994 Лиман ЧЄ-17 12.03.2017 Thisted \ Denmark
Ж 135,0 Єрмішин Владислав 06.10.1994 Лиман ЧС-17 18.06.2017 Мinsk (Belarus)
Т 222,5 Єрмішин Владислав 04.10.1994 Лиман ЧУ-16 17.09.2016 Полтава
С 527,5 Єрмішин Владислав 04.10.1994 Бахмут (172,5/135/220) 15.06.2017 Minsk \ Belarus
66 кг П 203,0 Мокляк Сергій 10.01.1999 Бахмут ЧУ-19 22.09.2019 Харків
Ж 150,5 Рузімурадов Руслан 26.05.1998 Дружківка Чо-16 26.05.2016 Краматорськ
Т 225,0 Мокляк Сергій 10.01.1999 Бахмут ЧУ-19 22.09.2019 Харків
С 574,5 Мокляк Сергій 10.01.1999 Бахмут (203,0/146,5/225,0) 22.09.2019 Харків
74 кг П 202,5 Бордюг Дмитро 12.08.1996 Мирноград Чо-18 21.06.2018 с.Юр’ївка
Ж 147,5 Єгоров Дмитро 15.02.1996 Димитров Чо-15 18.05.2015 Костянтинівка
Т 242,5 Михайленко Ігор 24.12.1992 Краматорськ Чо-14 17.02.2014 Краматорськ
С 565,0 Бордюг Дмитро 12.08.1996 Мирноград (202.5/142.5/220) 23.03.2018 Коломия
83 кг П 237,5 Парфененков Ігор 21.08.1994 Лиман Чо-16 26.05.2016 Краматорськ
Ж 170,0 Мусієнко Костянтин 11.08.1997 Дружківка ЧЄ-16 05.03.2016 Tartu \ Estonia
Т 262,5 Нога Іван 21.10.1991 Донецьк ЧУ-14 14.09.2014 Коломия
С 652,5 Парфененков Ігор 21.08.1994 Лиман (237,5/157,5/257,5) 26.05.2016 Краматорськ
93 кг П 280,5 Мазуров Дмитро 16.01.1995 Лиман ЧУ-17 14.09.2017 Луцьк
Ж 180,0 Рубець Олесандр 11.05.1996 Маріуполь ЧУ-14 ДЮСШ 23.11.2014 Коломия
Т 292,5 Петрень Євген 21.12.1995 Бахмут Чо-16 26.05.2016 Краматорськ
С 692,5 Петрень Євген 21.12.1995 Бахмут (275/142,5/275) 12.03.2017 Thisted \ Denmark
105 кг П 295,5 Петрень Євген 21.12.1995 Бахмут Чо-17 18.05.2017 Краматорськ
Ж 182,5 Арсенюк Микола 24.06.1993 Краматорськ Чо-15 18.05.2015 Костянтинівка
Т 295,0 Арсенюк Микола 24.06.1993 Краматорськ Чо-15 18.05.2015 Костянтинівка
С 747,5 Коваленко Сергій 05.03.1994 Бахмут (270/182,5/295) 12.03.2017 Thisted \ Denmark
120 кг П 262,5 Олійник Андрій 17.06.1999 Лиман Чо-17 18.05.2018 Краматорськ
Ж 177,5 Шевченко Андрій 09.09.1995 Краматорськ Чо-15 18.05.2015 Костянтинівка
Т 275,0 Шевченко Андрій 09.09.1995 Краматорськ Чо-15 18.05.2015 Костянтинівка
С 692,5 Шевченко Андрій 09.09.1995 Краматорськ (240/177,5/275) 18.05.2015 Костянтинівка
+120 кг П 300,0 Шевченко Андрій 09.09.1995 Краматорськ ЧУ-17 ДЮСШ 22.11.2017 Коломия
Ж 215,0 Шевченко Андрій 09.09.1995 Краматорськ ЧУ-17 ДЮСШ 22.11.2017 Коломия
Т 252,5 Шевченко Андрій 09.09.1995 Краматорськ Чо-17 18.05.2017 Краматорськ
С 765,0 Шевченко Андрій 09.09.1995 Краматорськ (300/215/250) 22.11.2017 Коломия
Категорія Вправа Рекордна вага Прізвище/Ім’я Дата народження Місто Назва змагань сумма 3-х вправ Дата встановлення рекорду Місце проведення змагань
43 кг П 80,0 Жидкова Тетяна 29.06.2002 Краматорськ ЧУ-19 18.09.2019 Харків
Ж 40,0 Жидкова Тетяна 29.06.2002 Краматорськ ЧУ-19 18.09.2019 Харків
Т 87,5 Бобрик Ольга 11.08.1993 Лиман ЧУ-16 17.09.2016 Полтава
С 202,5 Жидкова Тетяна 29.06.2002 Краматорськ (80,0/40,0/82,5) 18.09.2019 Харків
47 кг П 95,0 Короткевич Маргарита 21.03.1996 Дружківка ЧУ-17 14.09.2017 Луцьк
Ж 50,0 Акопова Альбіна 09.09.2000 Костянтинівка ЧУ-16 17.09.2016 Полтава
Т 117,5 Сбітнєва Карина 28.07.1999 Краматорськ ЧО-20 25.08.2020 с.Юрївка
С 257,5 Сбітнєва Карина 28.07.1999 Краматорськ (90,0/50,0/117,5) 25.08.2020 с.Юрївка
52 кг П 125,0 Лазебна Дар’я 08.10.1998 Дружківка Чо-16 26.05.2016 Краматорськ
Ж 82,5 Лазебна Дар’я 08.10.1998 Дружківка Чо-16 26.05.2016 Краматорськ
Т 143,0 Лазебна Дар’я 08.10.1998 Дружківка Чо-16 26.05.2016 Краматорськ
С 350,5 Лазебна Дар’я 08.10.1998 Дружківка (125/82,5/143) 26.05.2016 Краматорськ
57 кг П 110,0 Декерменджи Ганна 22.12.1999 Мангуш Чо-18 21.06.2018 с.Юр’ївка
Ж 85,0 Зрайченко Вікторія 09.08.1994 Єнакієве ЧУ-13 04.04.2013 Луцьк
Т 150,0 Зрайченко Вікторія 09.08.1994 Єнакієве ЧУ-13 04.04.2013 Луцьк
С 325,0 Зрайченко Вікторія 09.08.1994 Єнакієве (90/85/150) 04.04.2013 Луцьк
63 кг П 140,5 Русаненко Дар’я 06.04.2001 Дружківка ЧУ-17 14.09.2017 Луцьк
Ж 80,0 Русаненко Дар’я 06.04.2001 Дружківка Чо-16 26.05.2016 Краматорськ
Т 145,5 Русаненко Дар’я 06.04.2001 Дружківка ЧУ-17 14.09.2017 Луцьк
С 362,5 Русаненко Дар’я 06.04.2001 Дружківка (140/77,5/145) 15.06.2017 Minsk \ Belarus
72 кг П 157,5 Русаненко Дар’я 06.04.2001 Дружківка ЧС-19 08.06.2019 Helsingborg (Sweden)
Ж 87,5 Русаненко Дар’я 06.04.2001 Дружківка ЧС-19 08.06.2019 Helsingborg (Sweden)
Т 155,0 Русаненко Дар’я 06.04.2001 Дружківка ЧС-19 08.06.2019 Helsingborg (Sweden)
С 400,0 Русаненко Дар’я 06.04.2001 Дружківка (157,5/87,5/155,0) 08.06.2019 Helsingborg (Sweden)
84 кг П 125,0 Товстокоренко Орина 23.07.2002 Соледар ЧО-19 16.08.2019 с.Юр’ївка
Ж 80,0 исходный норматив
Т 130,0 Товстокоренко Орина 23.07.2002 Соледар ЧО-19 16.08.2019 с.Юр’ївка
С 320,0 Товстокоренко Орина 23.07.2002 Соледар ЧО-19 16.08.2019 с.Юр’ївка
+84 кг П 135,0 Товстокоренко Орина 23.07.2002 Соледар Чо-18 21.06.2018 с.Юр’ївка
Ж 90,0 исходный норматив
Т 130,0 Товстокоренко Орина 23.07.2002 Соледар ЧО-19 жінки 16.08.2019 с.Юр’ївка
С 350,0 исходный норматив
Категорія Вправа Рекордна вага Прізвище/Ім’я Дата народження Місто Назва змагань сумма 3-х вправ Дата встановлення рекорду Місце проведення змагань
59 кг П 172,5 Єрмішин Владислав 06.10.1994 Донецьк ЧЄ-17 12.03.2017 Thisted \ Denmark
Ж 135,0 Єрмішин Владислав 06.10.1994 Донецьк ЧС-17 18.06.2017 Мinsk \ Belarus
Т 220,0 Єрмішин Владислав 04.10.1994 Донецьк ЧС-17 15.06.2017 Minsk \ Belarus
С 527,5 Єрмішин Владислав 04.10.1994 Донецьк (172,5/135/220) 15.06.2017 Minsk \ Belarus
66 кг П 203,0 Мокляк Сергій 10.01.1999 Бахмут ЧУ-19 22.09.2019 Харків
Ж 152,5 Ван Марк 26.05.1992 Бахмут Чо-17 18.05.2017 Краматорськ
Т 225,0 Ван Марк 26.05.1992 Бахмут Чо-17 18.05.2017 Краматорськ
С 574,5 Мокляк Сергій 10.01.1999 Бахмут (203,0/146,5/225,0) 22.09.2019 Харків
74 кг П 232,5 Караченцев Антон 23.01.1990 Краматорськ ЧЄ-16 05.03.2016 Tartu \ Estonia
Ж 160,0 Караченцев Антон 23.01.1990 Краматорськ ЧЄ-16 05.03.2016 Tartu \ Estonia
Т 290,0 Караченцев Антон 23.01.1990 Краматорськ ЧУ-15 21.03.2015 Луцьк
С 680,0 Караченцев Антон 23.01.1990 Краматорськ (227,5/162,5/290) 21.03.2015 Луцьк
83 кг П 257,5 Караченцев Антон 23.01.1990 Краматорськ ЧМ-17 15.06.2017 Minsk \ Belarus
Ж 175,0 Караченцев Антон 23.01.1990 Краматорськ ЧМ-17 15.06.2017 Minsk \ Belarus
Т 300,0 Караченцев Антон 23.01.1990 Краматорськ ЧЄ-17 12.03.2017 Thisted \ Denmark
С 722,5 Караченцев Антон 23.01.1990 Краматорськ (257,5/175/290) 15.06.2017 Minsk \ Belarus
93 кг П 297,5 Шутенко В’ячеслав 29.08.1986 Бахмут ЧУ-18 13.09.2018 Коломия
Ж 205,0 Погорєлов Ігор 29.04.1986 Слов’янськ Чо-18 21.06.2018 с.Юр’ївка
Т 343,0 Шутенко В’ячеслав 29.08.1986 Бахмут ЧУ-16 23.09.2016 Полтава
С 795,0 Шутенко В’ячеслав 29.08.1986 Бахмут (297,5/165/332,5) 13.09.2018 Коломия
105 кг П 302,5 Петрень Євген 21.12.1995 Бахмут ЧУ-19 27.09.2019 Харків
Ж 190,0 Петренко Іван 19.02.1982 Харцизськ Турнір Я.Р.Розенфельда 03.03.2013 Харцизськ
Т 337,5 Бєлий Євген 11.09.1989 Краматорськ ЧУ-19 27.09.2019 Харків
С 782,5 Бєлий Євген 11.09.1989 Краматорськ (265,0/180,0/337,5) 25.08.2020 с.Юрївка
120 кг П 300,0 Арсенюк Микола 24.06.1993 Краматорськ Чо-18 21.06.2018 с.Юр’ївка
Ж 217,5 Арсенюк Микола 24.06.1993 Краматорськ ЧУ-18 13.09.2018 Коломия
Т 330,5 Арсенюк Микола 24.06.1993 Краматорськ ЧО-20 25.08.2020 с.Юрївка
С 835,0 Арсенюк Микола 24.06.1993 Краматорськ (300/215/320) 21.06.2018 c.Юр’ївка
+120 кг П 292,5 Таратухин Владислав 06.04.1988 Соледар Чо-17 18.05.2017 Краматорськ
Ж 217,5 Свинаренко Олександр 19.02.1986 Мирноград Чо-18 21.06.2018 c.Юр’ївка
Т 330,0 Проскурня Віталій 14.05.1986 Волноваха Турнір Я.Р.Розенфельда 03.03.2013 Харцизськ
С 785,0 Проскурня Віталій 14.05.1986 Волноваха (285/170/330) 03.03.2013 Харцизськ
Категорія Вправа Рекордна вага Прізвище/Ім’я Дата народження Місто Назва змагань сумма 3-х вправ Дата встановлення рекорду Місце проведення змагань
47 кг П 95,0 Короткевич Маргарита 21.03.1996 Дружківка ЧУ-17 14.09.2017 Луцьк
Ж 55,0 исходный норматив
Т 122,5 Щека Ольга 16.01.1991 Соледар ЧУ-19 27.09.2019 Харків
С 250,0 Щека Ольга 16.01.1991 Соледар (82,5/50/117,5) 21.06.2018 с.Юр’ївка
52 кг П 125,5 Туренко Маргарита 20.10.1995 Краматорськ ЧО-20 25.08.2020 с.Юрївка
Ж 82,5 Лазебна Дар’я 08.10.1998 Дружківка Чо-16 26.05.2016 Краматорськ
Т 143,0 Лазебна Дар’я 08.10.1998 Дружківка Чо-16 26.05.2016 Краматорськ
С 350,5 Лазебна Дар’я 08.10.1998 Дружківка (125/82,5/143) 26.05.2016 Краматорськ
57 кг П 112,5 Гречко Наталія 16.02.1994 Краматорськ ЧО-19 16.08.2019 с.Юр’ївка
Ж 85,0 Зрайченко Вікторія 09.08.1994 Єнакієве ЧУ-13 04.04.2013 Луцьк
Т 150,0 Зрайченко Вікторія 09.08.1994 Єнакієве ЧУ-13 04.04.2013 Луцьк
С 325,0 Зрайченко Вікторія 09.08.1994 Єнакієве (90/85/150) 04.04.2013 Луцьк
63 кг П 140,5 Русаненко Дар’я 06.04.2001 Дружківка ЧУ-17 14.09.2017 Луцьк
Ж 80,0 Русаненко Дар’я 06.04.2001 Дружківка Чо-16 26.05.2016 Краматорськ
Т 145,5 Русаненко Дар’я 06.04.2001 Дружківка ЧУ-17 14.09.2017 Луцьк
С 362,5 Русаненко Дар’я 06.04.2001 Дружківка (140/77,5/145) 15.06.2017 Minsk \ Belarus
72 кг П 157,5 Русаненко Дар’я 06.04.2001 Дружківка ЧС-19 08.06.2019 Helsingborg (Sweden)
Ж 87,5 Русаненко Дар’я 06.04.2001 Дружківка ЧС-19 08.06.2019 Helsingborg (Sweden)
Т 155,0 Русаненко Дар’я 06.04.2001 Дружківка ЧС-19 08.06.2019 Helsingborg (Sweden)
С 400,0 Русаненко Дар’я 06.04.2001 Дружківка (157,5/87,5/155,0) 08.06.2019 Helsingborg (Sweden)
84 кг П 130,0 исходный норматив
Ж 90,0 исходный норматив
Т 142,5 Галка Наталія 04.04.1991 Краматорськ ЧО-19 16.08.2019 с.Юр’ївка
С 350,0 исходный норматив
+84 кг П 145,0 исходный норматив
Ж 100,0 исходный норматив
Т 140,0 Корабльова Оксана 20.12.1986 Соледар ЧО-20 25.08.2020 с.Юрївка
С 385,0 исходный норматив
ЖІНКИ
Категорія Вправа Рекордна вага Прізвище/Ім’я Дата народження Місто Назва змагань сумма 3-х вправ Дата встановлення рекорду Місце проведення змагань
47 кг П стандарт
Ж стандарт
Т стандарт
С стандарт
52 кг П 85,0 стандарт
Ж 60,0 стандарт
Т 95,0 стандарт
С 240,0 стандарт
57 кг П 100,0 стандарт
Ж 60,0 стандарт
Т 110,0 стандарт
С 270,0 стандарт
63 кг П стандарт
Ж стандарт
Т стандарт
С стандарт
72 кг П стандарт
Ж стандарт
Т стандарт
С стандарт
84 кг П стандарт
Ж стандарт
Т стандарт
С стандарт
+84 кг П стандарт
Ж стандарт
Т стандарт
С стандарт
ЧОЛОВІКИ
Категорія Вправа Рекордна вага Прізвище/Ім’я Дата народження Місто Назва змагань сумма 3-х вправ Дата встановлення рекорду Місце проведення змагань
59 кг П 115,0 стандарт
Ж 90,0 стандарт
Т 155,0 стандарт
С 360,0 стандарт
66 кг П 140,0 Гололобов Ілля 22.06.1977 Дружківка ЧУ-17 14.09.2017 Луцьк
Ж 100,0 стандарт
Т 175,0 стандарт
С 405,0 стандарт
74 кг П 167,5 Зайцев Сергій 18.10.1968 Дружківка Чо-17 18.05.2017 Краматорськ
Ж 127,5 Зайцев Сергій 18.10.1968 Дружківка Чо-17 18.05.2017 Краматорськ
Т 205,0 Зайцев Сергій 18.10.1968 Дружківка ЧУ-16 17.09.2016 Полтава
С 495,0 Зайцев Сергій 18.10.1968 Дружківка (165/125/205) 17.09.2016 Полтава
83 кг П 225,0 Озеров Сергій 22.04.1977 Костянтинівка ЧО-20 25.08.2020 с.Юрївка
Ж 145,0 Озеров Сергій 22.04.1977 Костянтинівка ЧО-19 16.08.2019 с.Юрївка
Т 270,0 Озеров Сергій 22.04.1977 Костянтинівка ЧО-19 16.08.2019 с.Юрївка
С 635,0 Озеров Сергій 22.04.1977 Костянтинівка (220,0/145,0/270,0) 16.08.2019 с.Юрївка
93 кг П 230,0 Черкашенінов Віктор 21.06.1977 Слов’янськ ЧУ-18 13.09.2018 Коломия
Ж 160,0 Черкашенінов Віктор 21.06.1977 Слов’янськ ЧУ-18 13.09.2018 Коломия
Т 265,0 Капшук Геннадій 08.09.1974 Горлівка Чо-14 17.02.2014 Краматорськ
С 635,0 Капшук Геннадій 08.09.1974 Горлівка (220/150/265) 17.02.2014 Краматорськ
105 кг П 240,0 Черкашенінов Віктор 21.06.1977 Слов’янськ Чо-18 21.06.2018 с.Юр’ївка
Ж 180,0 Гармаш Дмитро 23.02.1972 Дружківка Чо-14 17.02.2014 Краматорськ
Т 255,0 Євсюков Анатолій 03.09.1975 Бахмут Чо-18 21.06.2018 с.Юр’ївка
С 662,5 Черкашенінов Віктор 21.06.1977 Слов’янськ (240/175/247.5) 21.06.2018 с.Юр’ївка
120 кг П 235,0 Усенко Олег 05.05.1971 Краматорськ Чо-15 18.05.2015 Костянтинівка
Ж 185,0 Усенко Олег 05.05.1971 Краматорськ Чо-15 18.05.2015 Костянтинівка
Т 260,0 Усенко Олег 05.05.1971 Краматорськ Чо-15 18.05.2015 Костянтинівка
С 680,0 Усенко Олег 05.05.1971 Краматорськ (235/185/260) 18.05.2015 Костянтинівка
+120 кг П 230,0 стандарт
Ж 170,0 стандарт
Т 250,0 стандарт
С 650,0 стандарт
ЖІНКИ
Категорія Вправа Рекордна вага Прізвище/Ім’я Дата народження Місто Назва змагань сумма 3-х вправ Дата встановлення рекорду Місце проведення змагань
47 кг П стандарт
Ж стандарт
Т стандарт
С стандарт
52 кг П 62,5 Нещерет Наталя 10.01.1970 Бахмут ЧО-20 25.08.2020 с.Юрївка
Ж 47,5 Нещерет Наталя 10.01.1970 Бахмут ЧО-20 25.08.2020 с.Юрївка
Т 80,0 Нещерет Наталя 10.01.1970 Бахмут ЧО-20 25.08.2020 с.Юрївка
С 190,0 Нещерет Наталя 10.01.1970 Бахмут (62,5/47,5/80,) 25.08.2020 с.Юрївка
57 кг П стандарт
Ж стандарт
Т стандарт
С стандарт
63 кг П стандарт
Ж стандарт
Т стандарт
С стандарт
72 кг П стандарт
Ж стандарт
Т стандарт
С стандарт
84 кг П стандарт
Ж стандарт
Т стандарт
С стандарт
+84 кг П стандарт
Ж стандарт
Т стандарт
С стандарт
ЧОЛОВІКИ
Категорія Вправа Рекордна вага Прізвище/Ім’я Дата народження Місто Назва змагань сумма 3-х вправ Дата встановлення рекорду Місце проведення змагань
59 кг П стандарт
Ж стандарт
Т стандарт
С стандарт
66 кг П стандарт
Ж стандарт
Т стандарт
С стандарт
74 кг П 177,5 Перчик Валерій 24.07.1966 Бахмут ЧО-19 16.08.2019 с.Юр’ївка
Ж 140,0 Перчик Валерій 24.07.1966 Бахмут ЧО-19 16.08.2019 с.Юр’ївка
Т 210,0 Перчик Валерій 24.07.1966 Бахмут ЧО-19 16.08.2019 с.Юр’ївка
С 527,5 Перчик Валерій 24.07.1966 Бахмут (177,5/140,0/210,0) 16.08.2019 с.Юр’ївка
83 кг П 170,0 Зайцев Сергій 18.10.1968 Дружківка Чо-18 21.06.2018 с.Юр’ївка
Ж 130,0 Зайцев Сергій 18.10.1968 Дружківка Чо-18 21.06.2018 с.Юр’ївка
Т 200,0 Зайцев Сергій 18.10.1968 Дружківка Чо-18 21.06.2018 с.Юр’ївка
С 500,0 Зайцев Сергій 18.10.1968 Дружківка (170/130/200) 21.06.2018 с.Юр’ївка
93 кг П 185,0 Лисенко Едуард 27.01.1962 Маріуполь ЧУ-18 13.09.2018 Коломия
Ж 107,5 Лисенко Едуард 27.01.1962 Маріуполь ЧО-20 25.08.2020 с.Юрївка
Т 22,5 Лисенко Едуард 27.01.1962 Маріуполь ЧУ-18 13.09.2018 Коломия
С 510,0 Лисенко Едуард 27.01.1962 Маріуполь (185/102,5/222,5) 13.09.2018 Коломия
105 кг П 195,0 Баранов Анатолій 10.07.1960 Бахмут ЧУ-18 13.09.2018 Коломия
Ж 150,0 Баранов Анатолій 10.07.1960 Бахмут Чо-18 21.06.2018 с.Юр’ївка
Т 205,0 Баранов Анатолій 10.07.1960 Бахмут ЧУ-18 13.09.2018 Коломия
С 540,0 Баранов Анатолій 10.07.1960 Бахмут (195/140/205) 13.09.2018 Коломия
120 кг П стандарт
Ж стандарт
Т стандарт
С стандарт
+120 кг П стандарт
Ж стандарт
Т стандарт
С стандарт
ЖІНКИ
Категорія Вправа Рекордна вага Прізвище/Ім’я Дата народження Місто Назва змагань сумма 3-х вправ Дата встановлення рекорду Місце проведення змагань
47 кг П стандарт
Ж стандарт
Т стандарт
С стандарт
52 кг П 80,0 Кравченко Світлана 24.02.1957 Бахмут ЧО-20 25.08.2020 с.Юрївка
Ж 53,0 Кравченко Світлана 24.02.1957 Бахмут ЧО-20 25.08.2020 с.Юрївка
Т 90,0 Кравченко Світлана 24.02.1957 Бахмут ЧУ-19 28.09.2019 Харків
С 223,0 Кравченко Світлана 24.02.1957 Бахмут (80,0/53,0/90,0) 25.08.2020 с.Юрївка
57 кг П стандарт
Ж стандарт
Т стандарт
С стандарт
63 кг П стандарт
Ж стандарт
Т стандарт
С стандарт
72 кг П стандарт
Ж стандарт
Т стандарт
С стандарт
84 кг П стандарт
Ж стандарт
Т стандарт
С стандарт
+84 кг П стандарт
Ж стандарт
Т стандарт
С стандарт
ЧОЛОВІКИ
Категорія Вправа Рекордна вага Прізвище/Ім’я Дата народження Місто Назва змагань сумма 3-х вправ Дата встановлення рекорду Місце проведення змагань
59 кг П стандарт
Ж стандарт
Т стандарт
С стандарт
66 кг П стандарт
Ж стандарт
Т стандарт
С стандарт
74 кг П стандарт
Ж стандарт
Т стандарт
С стандарт
83 кг П стандарт
Ж стандарт
Т стандарт
С стандарт
93 кг П 150,0 Баранов Анатолій 10.07.1960 Бахмут ЧО-20 25.08.2020 с.Юрївка
Ж 120,0 Баранов Анатолій 10.07.1960 Бахмут ЧО-20 25.08.2020 с.Юрївка
Т 170,0 Баранов Анатолій 10.07.1960 Бахмут ЧО-20 25.08.2020 с.Юрївка
С 440,0 Баранов Анатолій 10.07.1960 Бахмут (150,0/120,0/170,0) 25.08.2020 с.Юрївка
105 кг П стандарт
Ж стандарт
Т стандарт
С стандарт
120 кг П стандарт
Ж стандарт
Т стандарт
С стандарт
+120 кг П стандарт
Ж стандарт
Т стандарт
С стандарт
Вміст вкладки

Жим лежачи

Категорія Вправа Рекордна вага Прізвище/Ім’я Дата народження Місто Назва змагань сумма 3-х вправ Дата встановлення рекорду Місце проведення змагань
46 кг Ж 55,5 Петряєв Данило 02.03.2007 Мирноград Чо-20 20.08.2020 с.Юр’ївка
49 кг Ж 67,5 Галаган Олексій 09.08.2003 Бахмут ЧО-19 жим 13.08.2019 с.Юр’ївка
53 кг Ж 87,5 Гутник Вадим 11.06.1999 Соледар ЧЄ-16 05.03.2016 Tartu \ Estonia
59 кг Ж 115,0 Гашімов Єміль 03.04.1997 Кіровське Турнір мера м.Жданівка 01.05.2014 Жданівка
 66 кг Ж 150,5 Рузімурадов Руслан 26.05.1998 Дружківка Чо-16 26.05.2016 Краматорськ
74 кг Ж 142,5 Мусієнко Костянтин 11.08.1997 Дружківка ЧУ-14 ДЮСШ 23.11.2014 Коломия
83 кг Ж 170,0 Мусієнко Костянтин 11.08.1997 Дружківка ЧУ-15 ДЮСШ 22.11.2015 Коломия
93 кг Ж 180,0 Рубець Олесандр 11.05.1996 Маріуполь ЧУ-14 ДЮСШ 23.11.2014 Коломия
105 кг Ж 165,0 Недельченко Ярослав 19.05.1997 Дружківка Чо-15 18.05.2015 Костянтинівка
120 кг Ж 162.5 стандарт
+120 кг Ж 175.0 стандарт
Категорія Вправа Рекордна вага Прізвище/Ім’я Дата народження Місто Назва змагань сумма 3-х вправ Дата встановлення рекорду Місце проведення змагань
40 кг Ж 37,5 стандарт
43 кг Ж 40,0 стандарт
 47 кг Ж 50,5 Жидкова Тетяна 29.06.2002 Краматорськ ЧО-20 26.08.2020 с.Юр’ївка
52 кг Ж 82,5 Лазебна Дар’я 08.10.1998 Дружківка Чо-16 26.05.2016 Краматорськ
57 кг Ж 87,5 Зрайченко Вікторія 09.08.1994 Єнакієве КУ-11 жим 01.11.2011 Кременчук
63 кг Ж 80,5 Русаненко Дар’я 06.04.2001 Дружківка Чо-16 жим 26.05.2016 Краматорськ
72 кг Ж 85,0 Краснова Руслана 13.04.2000 Маріуполь  ЧУ-18 ДЮСШ 22.11.2017 Коломия
84 кг Ж 85,0 стандарт
+84 кг Ж 90,0 стандарт
 
Категорія Вправа Рекордна вага Прізвище/Ім’я Дата народження Місто Назва змагань сумма 3-х вправ Дата встановлення рекорду Місце проведення змагань
53 кг Ж 90,0 исходный норматив
59 кг Ж 137,5 Мірошніков Сергій 08.06.1993 Харцизськ КО-13 жим 07.07.2013 Жданівка
 66 кг Ж 150,5 Рузімурадов Руслан 26.05.1998 Дружківка Чо-16 26.05.2016 Краматорськ
74 кг Ж 165,0 Галюк Артем 21.10.1994 Харцизськ Чо-14 жим 17.02.2014 Краматорськ
83 кг Ж 172,5 Блошенко Богдан 20.12.1991 Дружківка Чо-14 жим 17.02.2014 Краматорськ
93 кг Ж 192,5 Туголуков Андрій 01.01.1993 Кіровське Чо-14 жим 17.02.2014 Краматорськ
105 кг Ж 182,5 Коваленко Сергій 05.03.1994 Бахмут ЧЄ-17 12.03.2017 Thisted \ Denmark
120 кг Ж 200,0 Шаповалов Михайло 10.06.1990 Слов”янск КО-13 жим 06.07.2013 Жданівка
+120 кг Ж 215,0 Шевченко Андрій 09.09.1995 Краматорськ ЧУ-17 ДЮСШ 22.11.2017 Коломия
 
Категорія Вправа Рекордна вага Прізвище/Ім’я Дата народження Місто Назва змагань сумма 3-х вправ Дата встановлення рекорду Місце проведення змагань
43 кг Ж 45,0 стандарт
47 кг Ж 52,5 стандарт
52 кг Ж 82,5 Лазебна Дар’я 08.10.1998 Дружківка Чо-16 26.05.2016 Краматорськ
57 кг Ж 87,5 Зрайченко Вікторія 09.08.1994 Єнакієве КУ-11 жим 01.11.2011 Кременчук
63 кг Ж 80,5 Русаненко Дар’я 06.04.2001 Дружківка Чо-16 жим 26.05.2016 Краматорськ
72 кг Ж 90,0 стандарт
84 кг Ж 95,0 стандарт
+84 кг Ж 100,0 стандарт
Категорія Вправа Рекордна вага Прізвище/Ім’я Дата народження Місто Назва змагань сумма 3-х вправ Дата встановлення рекорду Місце проведення змагань
59 кг Ж 137,5 Мірошніков Сергій 08.06.1993 Харцизськ КО-13 жим 07.07.2013 Жданівка
 66 кг Ж 152,5 Ван Марк 26.05.1992 Бахмут Чо-17 18.05.2017 Краматорськ
74 кг Ж 165,0 Галюк Артем 21.10.1994 Харцизськ Чо-14 жим 17.02.2014 Краматорськ
83 кг Ж 180,0 Роменський Євгеній 19.12.1989 Маріуполь Чо-18 жим 21.06.2018 с.Юр’ївка
93 кг Ж 210,0 Погорєлов Ігор 29.04.1986 Краматорськ КУ-18 жим 21.06.2018 с.Юр’ївка
105 кг Ж 220,0 Фісун Руслан 01.05.1977 Артемівськ Чо-14 жим 17.02.2014 ЖданІвка
120 кг Ж 217,5 Арсенюк Микола 24.06.1993 Краматорськ ЧУ-18 13.09.2018 Коломия
+120 кг Ж 220,0 Свинаренко Олександр 19.03.1986 Добропілля ЧО-20 жим 20.08.2020 с.Юрївка
Категорія Вправа Рекордна вага Прізвище/Ім’я Дата народження Місто Назва змагань сумма 3-х вправ Дата встановлення рекорду Місце проведення змагань
47 кг Ж 62,5 стандарт
52 кг Ж 83,0 Туренко Маргарита 20.10.1995 Краматорськ ЧО-20 жим 20.08.2020 с.Юрївка
57 кг Ж 87,5 Зрайченко Вікторія 09.08.1994 Єнакієве КУ-11 жим 01.11.2011 Кременчук
63 кг Ж 87,5 стандарт
72 кг Ж 102,5 стандарт
84 кг Ж 107,5 стандарт
+84 кг Ж 112,5 стандарт